کد خبر: 3471957
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۳
عابدینی:
گروه سیاسی: نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با اشاره به آیه 105 سوره انبیاء گفت: اراده و نصرت خداوند، انقلاب اسلامی ایران را به پیروزی رساند و این مسجل است که با اراده خداوند متعال، اداره زمین به‌دست بندگان شایسته خواهد افتاد.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از قزوین، در نخستین روز از ایام‌الله دهه فجر حجت‌الاسلام عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌ جمعه قزوین، مسئولان، فرماندهان نظامی و انتظامی استان با حضور در مزار شهدا با آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب تجدید پیمان کردند.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در این مراسم ضمن تبریک ایام دهه فجر، اظهار کرد: روزی در این ساعات جمعیتی میلیونی در مسیری چندین کیلومتری، منتظر بودند تا امام خمینی (ره) به ایران بازگردند و با وجود اینکه شرق و غرب تمایلی به پیروزی انقلاب نداشتند اما اراده خداوند در این بود که امام (ره) به ایران بیایند و انقلاب به پیروزی برسد.

وی با بیان اینکه نصرت و اراده خدا، دست مستکبران را از جهان اسلام کوتاه خواهد کرد، افزود: همان اراده‌ای که باعث شد انقلاب اسلامی ایران به ثمر بنشیند و هیچ اراده‌ای در مقابل آن قرار نگیرد، برای سایر ملل نیز وجود دارد و این مسجل است که خداوند متعال زمین را به‌دست بندگان شایسته خدا خواهد داد.

امام‌جمعه قزوین با اشاره به اینکه اراده خدای متعال در پیروزی کشورهای اسلامی همچون عراق، یمن، سوریه و فلسطین است، بیان کرد: همان‌گونه که اراده خدا در پیروزی انقلاب اسلامی ایران به ثمر نشست، در پیروزی آن‌ها نیز به ثمر می‌نشیند و انقلاب اسلامی ایران به سایر ملل مسلمان، صادر خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: