کد خبر: 3518015
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۲
گروه اجتماعی: نماینده بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) در استان قزوین از برپایی کارگاه‌های آموزشی در راستای چهارمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی در قزوین خبر داد.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از قزوین، شهریار پرهیزکاری، دبیر بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) در استان قزوین با اشاره به برگزاری چهارمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی در قزوین، در خصوص اهمیت پرداختن به موضوعات دیجیتالی، اظهار کرد: امروزه موضوعات دیجیتالی و فناوری تبدیل به یکی از مهم‌ترین مقوله‌های مورد بحث در کشورها و دولت‌های مختلف شده و در این زمینه کشور ما نیز باید اقدامات لازم را انجام دهد.
وی عنوان کرد: هر کدام از کشورها محصولاتی را متناسب با فرهنگ و اعتقادات خود  تولید می‌کنند که به طور طبیعی این مهم در کشور ایران هم انجام می‌شود.
معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین بیان کرد: چهارمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی یکی از برنامه‌هایی است که می‌توانیم به وسیله آن محصولات فرهنگی و اسلامی را تولید کنیم.
وی گفت: استان قزوین با برگزاری چهارمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی می‌تواند در دو حوزه رسانه‌های دیجیتال و نیز فرهنگ رضوی با یک برنامه بلندمدت اقدامات لازم را برای تولیدات اسلامی در زمینه دیجیتال فراهم کند.
پرهیزکاری با اشاره به همکاری مناسب مجتمع فرهنگی دیجیتالی کاسپین استان قزوین با اداره‌کل فرهنگ و ارشاد برای برگزاری هر چه بهتر جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی، عنوان کرد: استان قزوین برای برگزاری هر چه بهتر این جشنواره اقدام به برگزاری کارگاه‌های جانبی مانند پویانمایی، بازی‌سازی اندروید، عکاسی دیجیتال و غیره با همکاری مجتمع فرهنگی دیجیتالی کاسپین کرده تا بدین وسیله جوانان و نوجوانان سراسر کشور به ویژه استان قزوین بتوانند با مهارت بیشتر محصولات خود را در زمینه فرهنگ رضوی تولید کنند.
دبیر بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان قزوین با اشاره به اینکه استان قزوین از لحاظ دیجیتال وضعیت مناسبی را در کشور داراست و مرکز دیجیتال استان هم از مراکز ممتاز کشور است، افزود: تمامی مقدمات برای انجام هرچه بهتر چهارمین جشنواره رسانه های دیجيتال انجام شده و امیدواریم با برگزاری برنامه اختتامیه در صحن امامزاده حسین(ع) بتوانیم برنامه‌ای در شأن و جایگاه رفیع امام رضا(ع) برگزار کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: