کد خبر: 3523493
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۴
فضلعلی خبر داد:
گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس هیئت‌ مدیره مؤسسه قرآنی نورالبیان‌المبین قزوین از اجرای طرح استعدادهای درخشان قرآنی در این استان خبر داد.
مصطفی فضلعلی، رئیس هیئت‌ مدیره مؤسسه قرآنی نورالبیان‌المبین قزوین در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، از قزوین با بیان اینکه اجرای طرح استعدادهای درخشان قرآنی از ۲۳ مردادماه در استان قزوین آعاز شده است، اظهار کرد: طی اجرای این طرح تعداد ۳۶ نفر از استعدادهای درخشان شناسایی شده در سطح استان تحت پوشش قرار گرفته اند.
وی با بیان اینکه مؤسسه نورالبیان‌المبین امور اجرایی این طرح در استان قزوین را برعهده دارد، افزود: رئیس هیئت مدیره مؤسسه قرآنی نورالبیان‌المبین قزوین در ادامه سخنان خود در این زمینه اظهار کرد: جلسات اجرای طرح استعدادهای درخشان قرآنی استان قزوین در محل سازمان تبلیغات اسلامی استان واقع در چهارراه عمران قزوین برگزار می‌شود.
فضلعلی در پایان بیان کرد: علاقه‌مندان برای دریافت طلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانند به نشانی مؤسسه نورالبیان المبین واقع در شهرستان قزوین، خیابان شهید بابایی، کوچه شهید بهبودی، پلاک ۵۶ مراجعه کنند و یا با شماره ۰۲۸۳۳۳۴۹۴۴۸ تماس بگیرند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: