کد خبر: 3564989
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۱
گروه فعالیت‌های قرآنی: دوره وقف و ابتدای قرآن کریم ویژه استعدادهای قرآنی استان قزوین روز جمعه، 30 دی‌ماه آغاز شد.
مصطفی فضلعلی، دبیر اجرایی طرح استعدادهای قرآنی استان قزوین در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از قزوین، از آغاز دوره آموزش وقف و ابتدای قرآن کریم ویژه دوره استعدادهای قرآنی این استان خبر داد و بیان کرد: این دوره قرآنی زیر نظر کیومرث حبیب‌زاده، مدرس قرآن برگزار می‌شود.
مسئول هیئت مدیره موسسه قرآنی بیان با اشاره به اینکه مجری طرح استعدادهای قرآنی، موسسه قرآنی بیان است، ادامه داد: این دوره قرآنی طی روزهای جمعه هر هفته از ساعت 8 تا 10 برگزار می‌شود و با پایان یافتن آن، سرفصل اجرایی دوره استعدادهای قرآنی استان در مرحله اول به پایان می‌رسد.
فضلعلی در ادامه اظهار کرد: جلسات اجرای طرح استعدادهای درخشان قرآنی استان قزوین طی هر هفته در محل سازمان تبلیغات اسلامی استان واقع در چهارراه عمران شهر قزوین برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه این کلاس‌ها سرفصل‌های متفاوتی داشته و تا کنون این موسسه توانسته است تمامی سرفصل‌ها را برگزار کند، عنوان کرد: تجوید، مفاهیم، سبک زندگی، روش حفظ و وقف و ابتدا از جمله این سرفصل‌ها بوده که از روز گذشته سرفصل وقف و ابتدا آغاز شده و تا اوایل اسفند ماه ادامه خواهد داشت.
دبیر اجرایی طرح استعدادهای قرآنی استان قزوین بیان کرد: این طرح کشوری بوده و هرساله برگزار می‌شود اما در سال جاری برای پوشش حداکثری ازاستعدادهای قرآنی، هر استان به صورت جداگانه و مستقل این طرح را برپا کرد.
وی ادامه داد: طرح استعدادهای قرآنی تنها شامل پسران 10 تا 18 سال است و در استان قزوین نیز حدود 30 نفر شناسایی شدند.
فضلعلی در پایان بیان کرد: علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی مؤسسه نورالبیان المبین(مجری طرح استعدادهای قرآنی استان) واقع در شهرستان قزوین، خیابان شهید بابایی، کوچه شهید بهبودی، پلاک ۵۶ مراجعه کنند و یا با شماره ۰۲۸۳۳۳۴۹۴۴۸ تماس بگیرند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: