به گزارش خبرنگار اعزامی ایکنا به قم، اسامی برگزیدگان مسابقات قرآنی دارالقرآن امام علی(ع)، لحظاتی قبل به شرح زیر اعلام شد:
اسامی برگزیدگان رشته قرائت تحقیق مقطع سنی زیر 16 سال
1 مهدی عبدلی البرز
2 ماجد حمید قم
2 محمدمهدی بهاری قزوین
3 علیرضا خالقی اصفهان
اسامی برگزیدگان رشته قرائت تحقیق مقطع سنی بالای 16 سال
1 وحید خزایی تهران
2 سید حمیدرضا مقدسی قم
3 علیرضا رضایی خراسان رضوی
3 احسان محمدی خراسان رضوی
برگزیدگان رشته ترتیل مقطع سنی زیر 16 سال
1 امیرعلی یادگاری تهران
2 سبحان قاری تهران
2 رضا میرزاعلیان اصفهان
3 امیرمحمد خزایی تهران
3 محمدجواد رمضانی تهران
برگزیدگان رشته ترتیل مقطع سنی بالای 16 سال
1 فواد مولودی کردستان
2 بابک ولی زاده آذربایجان غربی
2 علی پورسینا اصفهان
3 سیدصادق کاظمی قم
3 حسین جوان قم
3 احمد رحیمی فرد مازندران
برگزیدگان رشته حفظ 5 جزءمقطع سنی زیر 16 سال
1 حمیدرضا حسینی خراسان رضوی
2 محمدمهدی حیدری قم
3 سیدمحمدهادی حسینی خراسان رضوی
برگزیدگان رشته حفظ 5 جزءمقطع سنی بالای 16 سال
1 هادی خانی قم
2 محمدجواد حقیقی فارس
3 سیدرضا میرهاشمی قم
3 مجتبی مهجور از خراسان جنوبی
برگزیدگان رشته حفظ 10 جزءمقطع سنی زیر 16مجتبی مهجور از خراسان جنوبی سال
1 متین حق شناس آدرمنابادی اصفهان
2 حسین ابراهیمی آذربایجان غربی
3 سعید کریمی اصفهان
اسامی برگزیدگان رشته حفظ 10 جزءمقطع سنی بالای 16 سال
1 محمد سیلاوی خوزستان
2 علیرضا قلیزاده اردبیل
2 سعید امانلو زنجان
3 یوسف رحیمی زنجان
3 حسام فیوضی رزگی خراسان رضوی
3 علی صادقی تهران
اسامی برگزیدگان رشته حفظ 20 جزءمقطع سنی زیر 16 سال
1 محمدرضا جعفرپور گیلان
1 علی اکبر بهاری قم
2 بنیامین کرمی البرز
3 حسین کریمی لوئی قم
اسامی برگزیدگان رشته حفظ 20 جزءمقطع سنی بالای 16 سال
1 مسعود سیاف زاده تهران
1 سعید قره داشی خراسان رضوی
2 مرتضی سعیدی مرکزی
2 علی براتی اصفهان
2 محمود باباخان تهران
3 محمد لائینی مازندران
3 علیرضا رحمانی یزد
اسامی برگزیدگان رشته حفظ کل مقطع سنی زیر 16 سال
1 علی فیضی تهران
2 محمد محمودی آذربایجان شرقی
3 علی بختیاری تهران
3 علی نجف اصفهان
لازم به یادآوری است که مرحله فینال مسابقات رشته حفظ کل مقطع سنی بالای 16 سال تا لحظاتی دیگر آغاز خواهد شد و به محض پایان این مسابقات اسامی نفرات برتر به اطلاع خوانندگان خواهد رسید.
انتهای پیام/