کد خبر: 3760780
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱
همزمان با روز ملی استکبارستیزی؛
گروه سیاست و اقتصاد ـ فردا اقصی نقاط کشورمان از فریاد کوبنده «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل»، «لبیک یا خامنه‌ای» و «ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده» آکنده خواهد شد. همه منتظر فردای روشن ۱۳ آبان ماه ۹۷ خواهیم ماند.

فردا در راهپیمایی 13 آبان؛ همه خواهیم آمد

به گزارش ایکنا از قزوین، در تقویم روز 13 آبان همواره به‌عنوان روزی بااهمیت و سرنوشت‌ساز از مقاومت و پایداری ملت ‌برابر استکبار جهانی بر تارک حوادث بزرگی از تاريخ ملت ايران به ثبت رسیده است.
در این روز شاهد 3 رویداد مهم تبعید حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه در 13 آبان 1343، کشتار و به شهادت رساندن تعدادی از دانش‌آموزان انقلابی در 13 آبان 1357 در دانشگاه تهران و نام‌گذاری این روز به نام رز دانش‌آموز و تسخیر لانه جاسوسی و مرکز طراحی و سناريو پردازی برای براندازی نظام در سفارت آمریکا توسط دانشجویان مسلمان پیرو خط امام در 13 آبان 1358 که امام راحل آن را انقلابی بزرگ‌تر از انقلاب اول دانستند، هستیم که هر 3 رویداد با هویتی استکبارستیزانه در شکل‌گیری حرکت انقلاب اسلامی نقش‌آفرینی می‌کنند.

فردا در راهپیمایی 13 آبان؛ همه خواهیم آمد

این روز در تقویم نظام جمهوری اسلامی به نام «روز ملی مبارزه با استکبار» ثبت‌شده تا خاطره‌انگیزترین روزهای انقلاب شکوهمند اسلامی همواره ماندگار شود.
همه‌ساله به‌رسم گرامی‌داشت این ایام اقشار مختلف مردم خداجو و استکبارستیز به‌منظور انجام رسالت دينی و ملی خود در جای‌جای کشورمان گرد هم جمع شده و با شعارهای انقلابی بر ادامه مسیر پرتلالو انقلاب اسلامی تأکید می‌کنند.
در سال جاری نیز که از یک‌سو در آستانه جشن بزرگ چهل‌سالگی انقلاب اسلامی هستیم و از سوی دیگر دشمنان با انواع دسیسه‌ها و توطئه‌های اقتصادی، روانی و سیاسی و به‌طور خاص تهدیدهای قلدرمآبانه دولتمردان آمریکایی به‌ویژه در ماه‌های اخیر تلاش خود را برای ناامید کردن و ضربه زدن به جمهوری اسلامی و مردم ایران به کار گرفته‌اند، بی‌شک راهپیمایی 13 آبان نیز رنگ و بوی دیگری خواهد داشت چرا که مردم ما نشان داده‌اند از هر قوم و مذهبی که باشند پای انقلاب، رهبر و خون شهیدان خود ایستاده‌اند.
مردم استان قزوین نیز به‌مانند دیگر استان‌های کشورمان همواره در صحنه حاضر هستند و در راهپیمایی و تجمع بزرگ 13 آبان ماه امسال نیز با حضور پرشور خود نمایشی باشکوه‌‌تر و تماشایی‌تر از همیشه برگزار خواهند کرد.


فردا در راهپیمایی 13 آبان؛ همه خواهیم آمد

مردم قزوین فریاد «هیهات منا الذله» را به گوش وجدان‌های حقیقت‌طلب جهان برسانند
در این راستا شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین به مناسبت یوم‌الله ۱۳ آبان «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» بیانیه‌ای صادر کرد که در آن چنین آمده است:
سیزده آبان روز بسیار مهمى است؛ به یک معنا روز دانش‏آموز است، به یک معنا روز دانشجوست، به یک معنا روز استوارى ملت ایران در مقابل ترفند استکبار است. رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی)
یوم‌الله سیزدهم آبان، روز اعلام‌ پایداری و مقاومت جانانۀ ‌ ملت‌ انقلابی ایران در برابر ظلم و شرارت آمریکای جنایتکار و تبلور خشم الهی، انقلابی و حماسی ملت حسینی و عاشورایی ایران علیه استکبار جهانی است.
چهل سال ایستادگی و مقاومت و پایداری جانانۀ ملت قهرمان و ظلم‌ستیز ایران اسلامی برابر چهل سـال خبـاثت و شـرارت و جنایت و تحریم‌های همه‌جانبه و ظالمانۀ امریکا پس از وقوع انقلاب اسلامی، بالاخره باعث بیداری ملت‌ها و جهان‌شمول شدن شعار «مرگ بر آمریکا» و تنزل جایگاه آمریکا بین افکار عمومی و برملا شدن چهره خبیث و منافقانه آنان در سطح منطقه و جهان شد.
با توجه به شرایط خاص و استثنایی و حساسیت مقطع کنونی ناشی از تشدید سیاست‌های خصمانه نظام سلطه علیه نظام مقدس اسلامی، ضرورت حضور پررنگ تمامی اقشار و سنین جمعیتی مردم شریف و فهیم وفادار به آرمانه‌ای احیاگر اسلام ناب محمدی(ص)، حضرت امام روح‌الله(ره) و صدها هزار شهید گلگون‌کفن و اعلام نفرت و انزجار عمومی از جنایات و منش استکبار جهانی به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکا، انگلیس مکار و صهیونیست پلید و را می‌طلبد.
«شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین» با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سیزدهم آبان، از آحاد مردم آگاه و همیشه در صحنه استان، دعوت می‌کند همراه با عموم ملت شجاع و استکبارستیز ایران اسلامی با حضور انقلابی حماسی و عاشورایی خود علیه استکبار جهانی و امریکای جنایتکار که «مصداق اتم استکبار» است، بار دیگر فریاد رسای «هیهات منا الذله» حسینی خود را در «چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی» به گوش وجدان‌های آگاه آزادی‌خواه و حقیقت‌طلب جهان برسانند؛ و ضمن تجدید پیمان با آرمانه‌ای ضد استکباری حضرت امام خمینی(ره)، با فریاد «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) لبیک گویند. وعده ما در قزوین: روز یکشنبه 13 آبان 1397 ساعت 30/9 صبح خیابان شهدا

فردا در راهپیمایی 13 آبان؛ همه خواهیم آمد

مکان‌های مراسم یوم‌الله 13 آبان استان قزوین در سال 1397Y ساعت شروع: 9/30 صبح
شهر قزوین: خیابان شهدا
اقبالیه: مصلا نماز جمعه
محمودآباد نمونه: مصلا نماز جمعه
کوهین: از گلزار شهدای کوهین تا مسجد جامع
آقابابا: حسینیه امام حسن (ع) شهرک آقابابا
الموت غربی (رازمیان): سالن اجتماعات شهر رازمیان
رجایی دشت: مسجد صاحب‌الزمان (عج)
الموت شرقی: مصلا نماز جمعه معلم کلایه
دهستان اقبال شرقی: سالن ورزشی حوزه شینقر
طارم سفلی/ کلج: از مقابل مسجد حضرت ابوالفضل تا گلزار شهدا
طارم سفلی/سیاه‌پوش: از گلزار شهدا تا مسجد محل
بوئین‌زهرا: مقابل مسجد جامع
شال: مقابل مسجد جامع
دانسفهان: میدان یادگار امام
ارداق: چهارراه بسیج
آوج: از مصلا نماز جمعه – خیابان امام خمینی به سمت گلزار شهدا
روستای اردلان: از مقابل مسجد صاحب‌الزمان به‌طرف گلزار شهدا
روستای کلنجین: از مقابل مسجد جامع به سمت گلزار شهدا
آبگرم: از مسجد فاطمیه به سمت بلوار امام خمینی و بلعکس
شهیدآباد: از مقابل مسجد صاحب‌الزمان به‌طرف گلزار شهدا
حصار ولی‌عصر: از مقابل مسجد صاحب‌الزمان به‌طرف گلزار شهدا
آبیک: از سطح مدارس به سمت خیابان آیت‌الله طالقانی – مقابل بوستان شهید رجایی (گلزار شهدا گمنام)
خاکعلی: از مدارس به‌طرف مسجد 14 معصوم
الوند: میدان بسیج –بلوار 22 بهمن –میدان لاله – خیابان امام خمینی مسجد جامع حضرت ابوالفضل
محمدیه: از میدان امام خمینی به سمت میدان امام حسین مسجد جامع
بیدستان: از خیابان امام خمینی تا گلزار شهدا
شریفیه (شریف‌آباد): از میدان امام خمینی تا مسجد امام خمینی
حصار خروان: از مسجد اعظم شهدا – تکیه تعزیه‌خوانی – خیابان ولی‌عصر
نصرت‌آباد: از مقابل ساختمان دهیاری به سمت بلوار آیت‌الله خامنه‌ای میدان درویشی
تاکستان: از میدان پانزده خرداد تا مقابل شهرداری
ضیاءآباد: از مقابل ساختمان حوزه بسیج تا مسجد جامع
خرمدشت: از مقابل ساختمان بسیج تا گلزار شهدا
اسفرورین: از مقابل ساختمان بسیج تا مدرسه کوثر
نیکوئیه: از مقابل مسجد جامع تا گلزار شهدا
نرجه: از مقابل ساختمان بسیج تا میدان ولی‌عصر
فارسجین: مقابل ساختمان بسیج تا مسجد جامع

هستیم بر آن عهد که بستیم
فرصت گران‌سنگ و تاریخی یوم‌الله 13 آبان برای نشان دادن هشیاری و بصیرت والای مردم موحد و غیور کشورمان در این برهه خاص است تا به جهانیان نشان دهند در مواجهه با توطئه‌های جدید شیطان بزرگ همواره آماده‌اند و با خلق حماسه‌ای دیگر در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی با آرمان‌های استکبار ستیزانه امام امت، شهیدان و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی پیمانی دوباره خواهند بست.

فردا در راهپیمایی 13 آبان؛ همه خواهیم آمد

فردا اقصی نقاط کشورمان از فریاد کوبنده «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل»، «لبیک یا خامنه‌ای» و «ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده» آکنده خواهد شد. همه منتظر فردای روشن 13 آبان ماه 97 خواهیم ماند.
گزارش از رقیه ملاحسنی

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: