کد خبر: 3805243
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
گروه فرهنگی- سیمای مرکز قزوین با پخش ویژه‌برنامه نیمه شعبان با عنوان «نور باران» و رادیو قزوین با برنامه‌های «تا آسمان» و «طلوع امید» به استقبال نیمه شعبان می‌روند.

استقبال صداوسیمای مرکز قزوین از نیمه شعبان

به گزارش ایکنا از قزوین، به نقل از روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین، حسن اکبری مدیر روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین گفت: ویژه‌برنامه «نور باران» از ساعت 21 امشب به مدت 60 دقیقه همراه با مخاطبان شبکه قزوین خواهد بود.
وی افزود: ارتباط زنده با مسجد مقدس جمکران، انعکاس حال و هوای شهر مقدس قم و مشهدالرضا در نیمه شعبان، پوشش برنامه‌های مرتبط با ولادت حضرت مهدی (عج) از محل امامزاده حسین (ع) و پخش جشن‌های سطح شهر قزوین و همچنین حضور خواننده و میهمانان ویژه در استودیو بخش‌های این ویژه‌برنامه را تشکیل می‌دهد.
اکبری گفت: رادیو قزوین هم با برنامه «تا آسمان» از ساعت 21:40 و ویژه‌برنامه «طلوع امید» از ساعت 09:30 به مدت 90 دقیقه همراه با شنوندگان خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: برنامه زنده «تا آسمان» نیز از رادیو قزوین مراسم احیاء نیمه شعبان را ساعت 24:0 از مسجد ولایت به‌صورت زنده روی آنتن می‌برد.
مدیر روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین در پایان گفت: بیان فضایل و اعمال نیمه شعبان، کارشناسی موضوعی، گزارش‌های زنده از سطح شهر، پخش مداحی و ذکر خصوصیات رفتاری حضرت مهدی (عج) با حضور کارشناسان دینی از بخش‌های این ویژه‌برنامه‌ها است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: