کد خبر: 3821966
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
گروه فرهنگی ــ نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار عضو حقوقدان شورای نگهبان گفت: حمایت و پشتیبانی از شورای نگهبان را تکلیف شرعی می‌دانیم.

حمایت از شورای نگهبان تکلیف شرعی است

به گزارش ایکنا از قزوین، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی، امام جمعه قزوین صبح امروز، سوم تیرماه در دیدار سیامک ره‌پیک، عضو حقوقدان شورای نگهبان که به‌منظور معارفه رئیس جدید دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان به قزوین سفر کرده است، اظهار کرد: تکلیف شرعی خود می‌دانیم که از نهادهای بنیادین، اساسی و سرنوشت‌ساز مانند شورای نگهبان که در سرنوشت‌سازی کم‌نظیر است، حمایت و پشتیبانی کنیم.
وی ادامه داد: اگر شورای نگهبان حفاظت و حراست نشود، گرفتار مسئولانی می‌شویم که به قیامت و آخرت ایمان ندارند، حلال و حرام را درک نمی‌کنند و دچار باندبازی‌ها می‌شوند.
امام جمعه قزوین با تأکید بر اینکه بصیرت یکی از شاخص‌های لازم در عرصه شورای نگهبان است، بیان کرد: فعالیت در عرصه شورای نگهبان با پیچیدگی‌ها و خطرهای بسیاری همراه است و بصیرت لازمه‌ کار در این عرصه مهم و حیاتی است.
به گزارش ایکنا، امروز طی مراسمی از خدمات حجت‌الاسلام ولی‌الله نصیری، رئیس سابق دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان تقدیر و محمدتقی صفری به‌عنوان رئیس جدید این نهاد معرفی خواهد شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: