کد خبر: 3822516
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳
گروه فرهنگی ــ مدیر روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین گفت: نمایش رادیویی «وقتی که لبخند می‌زنی» کاری از گروه تولیدات رادیویی و تلویزیونی بسیج صداوسیمای مرکز قزوین هم‌اکنون در حال تولید است.

«وقتی که لبخند می‌زنی» روایت زندگی یک فرمانده در رادیو قزوین

حسن اکبری، مدیر روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین در گفت‌وگو با ایکنا از قزوین، اظهار کرد: رادیو قزوین بخش‌هایی از زندگی پاسدار شهید محمدحسین اکبری‌رضایی را در نمایش «وقتی که لبخند می‌زنی» روایت می‌کند.

وی افزود: این نمایش رادیویی با هدف معرفی رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های فرمانده گردان امام رضا(ع) شهید محمدحسین اکبری‌رضایی در طول هشت سال دفاع مقدس از رادیو قزوین پخش خواهد شد.

اکبری تصریح کرد: این نمایش در دو قسمت 30 دقیقه‌ای بخش‌هایی از زندگی و دوران کودکی و نوجوانی ایشان را در قزوین روایت می‌کند و حضور چندین ساله وی به همراه همرزمان خود همچون شهیدان علی قاریانپور، محمدباقر علمی، سعید و مجید قنبری و شهید آذربایجانی در جبهه‌های حق علیه باطل را بازگو می‌کند.

مدیر روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین عنوان کرد: نمایش رادیویی «وقتی که لبخند می‌زنی» کاری از گروه تولیدات رادیویی و تلویزیونی بسیج صداوسیمای مرکز قزوین هم‌اکنون در حال تولید است و به‌زودی روی آنتن رادیو قزوین خواهد رفت.

به گزارش ایکنا، شهید محمدحسین اکبری‌رضایی، فرمانده گردان امام رضا(ع) در روز بیست و چهارم خردادماه سال ۱۳۶۷ در منطقه شلمچه بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید. پیکر مطهرش مدت‌ها در منطقه برجا ماند و سال ۱۳۷۱ پس از تفحص در گلزار شهدای قزوین به خاک سپرده شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: