به گزارش
خبرگزاری بینالمللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، بیستونهمين دوره مسابقات قرآن کريم جامعه شاهد و ايثارگر سراسر کشور در بخش بانوان با تجلیل از نفرات برگزیده صبح امروز، دوم شهریورماه در هتل صدر مشهد به کار خود پایان داد.
رشته حفظ پنج جزءبالای 15 سالرتبه اول: معصومه حمیدی از قزوین
رتبه دوم:حانیه فلاحزاده از یزد
رتبه سوم:مهدیه حاجبزاده از بوشهر
بالای 21 سالرتبه اول: فاطمه حبیبیبینا از تهران
رتبه دوم: زهرا اکبرزاده مرشدی از اصفهان
رتبه سوم: راضیه پورمحمد تنگستانی از بوشهر
بالای 36 سالرتبه اول: رقیه گلمحمدی از خراسان شمالی
رتبه دوم: شهین محمودی از خوزستان
رتبه سوم: مریم رحمتی از همدان
رشته حفظ 10 جزءبالای 15 سالرتبه اول: نگار مخبریاننژاد از قزوین
رتبه دوم: فاطمه زرکش از تهران
رتبه سوم: زهرا صرافیان بزرگی از اصفهان
بالای 21 سالرتبه اول: زهرا فلاحیخدانی از یزد
رتبه دوم: سعیده واسع حقدوست از گیلان
رتبه سوم: فاطمه رضازاده از تهران
بالای 36 سالرتبه اول: فاطمهسادات محمدی از اصفهان
رتبه دوم: حمیده زهیری از خوزستان
رتبه سوم: صفورا بابایی از گلستان
رشته حفظ 15 جزءبالای 21 سالرتبه اول: ساجده رضازاده از مازندران
رتبه دوم: زینب محرابیفرد از اصفهان
رتبه سوم: مهدیه محمدزاده از آذربایجان شرقی
بالای 36 سال رتبه اول: فاطمه نیا از البرز
رتبه دوم: طیبه گلستانیپور از بوشهر
رتبه سوم: لیلا مهایی از تهران
رشته حفظ 20 جزء
بالای 15 سالرتبه اول: زهرا سادات منزوی از اصفهان
رتبه دوم: فاطمه فلاحیخدانی از یزد
رتبه سوم: -
بالای 21 سال رتبه اول: سعیده الوان از تهران
رتبه دوم: فاطمه مهوری از اصفهان
رتبه سوم: زینب نواصر از خوزستان
بالای 36 سالرتبه اول: اکرم بابو شوکت آبادی از سمنان
رتبه دوم: زهرا زحمتکش از خراسان رضوی
رتبه سوم: مرضیه دانشگر از خوزستان
رشته حفظ کلبالای 15 سالرتبه اول: رویا فضائلی از خراسان رضوی
رتبه دوم: فاطمه شعارینژاد از اصفهان
رتبه سوم: -
بالای 21 سالرتبه اول: زهرا توکل از اصفهان
رتبه دوم: فاطمه علیعسگری از قم
رتبه سوم: سمیه علیزاده لنگان از اردبیل
بالای 36 سالرتبه اول: بتول خوئینیها از قزوین
رتبه دوم: نیر رشیدبارنجی از آذربایجان شرقی
رتبه سوم: فاطمه حسینینیا از قم
رشته قرائت بالای 15 سالرتبه اول: فاطمه نائبیموحد از قم
رتبه دوم: زینب پیدا از گیلان
رتبه سوم: فائزه وطنپرستزاد از تهران
بالای 21 سال رتبه اول: فاطمه مسعودینیا از اصفهان
رتبه دوم: عطیه تبیانیان از سمنان
رتبه سوم: -
بالای 36 سالرتبه اول: -
رتبه دوم: -
رتبه سوم: شیما امیرتهرانیزاده از قم
رشته مفاهیمبالای 15 سال رتبه اول: فائزه زارعشاهی از یزد
رتبه دوم: زینب رضایی از اصفهان
رتبه سوم: فاطمه شعبانیفر از فارس
بالای 21 سالرتبه اول: خدیجه بهادری از البرز و معصومه فرهادی از فارس
رتبه دوم: سحر کامکار از کرمان
رتبه سوم: فهیمه شاهجوان از اصفهان
بالای 36 سالرتبه اول: عارفه سبزی از مازندران
رتبه دوم: ثریا نعمتینسب از فارس
رتبه سوم: حمیده مروتی شریفآباد از یزد
رشته تفسیر
بالای 21 سالرتبه اول: اعظم اکبرزاده مقدم از خراسان جنوبی
رتبه دوم: زینب ملازینلی از قزوین
رتبه سوم: فاطمه امیدی از مرکزی
بالای 36 سالرتبه اول: اعظم فلاح یخدانی از یزد
رتبه دوم: مرضیه دامرودی از خراسان رضوی
رتبه سوم: روشن حاجیان از بوشهر