کد خبر: 3787170
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹
گروه سیاست و اقتصاد ــ مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین اعلام کرد: در بازرسی‌های صورت گرفته توسط اکیپ گشت‌های مشترک ستاد نظارت بر کالاهای اساسی دو فروشگاه زنجیره‌ای و یک فروشگاه پروتئینی در قزوین که اقدام به گران‌فروشی کرده بودند، تعطیل شدند.

نظارت‌ها بر بازار تشدید می‌شود

به گزارش ایکنا قزوین، محمود احمدی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اظهار کرد: در بازرسی‌های صورت گرفته توسط اکیپ گشت‌های مشترک ستاد نظارت بر کالاهای اساسی و اقدام و مقابله با تخلفات و جرائم مربوط که با دستور دادستان محترم کل کشور تشکیل شده است، دو فروشگاه زنجیره‌ای و یک فروشگاه پروتئینی در قزوین که اقدام به گران‌فروشی کرده بودند، تعطیل شدند.
وی با اشاره به اینکه این گشت‌های مشترک با حضور نماینده دادستانی، اداره صنعت معدن و تجارت و صداوسیمای مرکز قزوین برگزار می‌شود، ادامه داد: پس از بررسی بازرسان اداره صمت و بنا بر دستورالعمل ستاد نظارت بر کالاهای اساسی در برخورد با تخلفات صنفی، واحدهای مزبور به‌علت دریافت سه بار اخطار و امتناع از رعایت قانون نظام صنفی، اعمال قانون شدند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین افزود: از واحدهای صنفی عرضه‌کننده کالاهای هدف ازجمله گوشت، مرغ، لبنیات، غلات و حبوبات بازدید به عمل آمد و برای واحدهای صنفی متخلف پرونده تشکیل شد.
احمدی نسبت به هرگونه تخلف صنفی هشدار داد و تأکید کرد: مردم استان به‌عنوان همیار ما در شناسایی متخلفین می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف موارد را از طریق شماره تلفن 124و یا سامانه 135 اعلام کنند، تا در اسرع وقت به شکایات آنان رسیدگی شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: