کد خبر: 3811962
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰
گروه فرهنگی- مسئول کانون بسیج رسانه سیدالشهدا شهرستان قزوین از برگزاری دوره آموزش خبرنگاری مقدماتی با عنوان دوره شهید شیخ حسنی خبر داد.

دوره آموزش خبرنگاری در استان قزوین برگزار می‌شود

حسن عابدینی در گفت‌وگو با ایکنا از قزوین، با بیان اینکه تربیت خبرنگار انقلابی و متعهد در دستور کار سازمان بسیج رسانه و همچنین کانون بسیج رسانه سیدالشهدا قرار دارد، اظهار کرد: آموزش و تقویت خبرنگاران حال حاضر شهرستان قزوین و همچنین کادرسازی از برنامه‌های اصلی کانون سیدالشهدا در سال 98 است.
وی افزود: در شرایطی که جریان مقابل انقلاب، با تمام توان از ظرفیت‌های خود برای عملیات روانی و جنگ رسانه‌ای استفاده می‌کند جریان انقلاب باید با تقویت اصحاب رسانه و رسانه‌ها به مقابله به آن‌ها بپردازد.
مسئول کانون بسیج رسانه سیدالشهدا شهرستان قزوین عنوان کرد: یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های ما در سال 98 آموزش و تربیت خبرنگاران متعهد و متخصص است.
وی افزود: در همین راستا اولین دوره آموزشی سال 98، با عنوان دوره شهید شیخ حسنی شهید شاخص سال بسیج رسانه برای آموزش خبرنگاری در سطح مقدماتی خواهد بود.
عابدینی اضافه کرد: این دوره با مشارکت و همراهی سازمان سراج استان قزوین در چهار سرفصل گزارش‌نویسی، خبرنویسی، مصاحبه خلاق و سوژه یابی از تاریخ 1 تیر تا 31 مردادماه برگزار می‌شود.
وی بیان کرد: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این دوره می‌توانند تا تاریخ 15 خرداد به آدرس تلگرامی @Resanehqazvin و یا آدرس پستی قزوین – شهرک کوثر – بالاتر از فلکه دوم- خیابان اندیشه تقاطع ابوذر جنوبی پلاک 9 مراجعه کنند.
مسئول کانون بسیج رسانه سیدالشهدا شهرستان قزوین تصریح کرد: هزینه ثبت‌نام در این دوره 50 هزار تومان است اما اعضا سازمان بسیج رسانه می‌توانند از تخفیف 50 درصدی بهره‌مند شوند.
وی در پایان از استمرار این دوره‌ها در سال جدید نیز خبر داد و یادآور شد: در ادامه سال نیز دوره‌های تخصصی ازجمله گزارش‌نویسی، سوژه یابی در رسانه، عملیات روانی در رسانه، خبرنویسی پیشرفته و نقدنویسی ویژه در این کانون برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: