کد خبر: 3828501
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶
گروه سیاست و اقتصاد ــ نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با بیان اینکه تمام اعضای شورای نگهبان باید به سمت اهداف نظام در حرکت باشند، بیان کرد: نباید ارتباطات دوستی و فامیلی در کار شورای نگهبان جایی داشته باشد چراکه برخلاف اهداف نظام و رسالت مسلمانی است.

ارتباطات دوستی و فامیلی در شورای نگهبان جایی نداردبه گزارش ایکنا از قزوین، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین، در دیدار اعضای دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان قزوین که صبح امروزف 29 تیر ماه به مناسبت سالروز تأسیس نهاد شورای نگهبان برگزار شد، اظهار کرد: اعضای شورای نگهبان استان باید با نشاط و مؤثر در اجرای منویات نظام مقدس جمهوری اسلامی پای‌کار باشند و دغدغه‌هایی که متدینین دارند را جامه عمل بپوشانند.

وی با بیان اینکه تمام اعضای شورای نگهبان باید به سمت اهداف نظام در حرکت باشند، بیان کرد: نباید ارتباطات دوستی و فامیلی در کار شورای نگهبان جایی داشته باشد چراکه برخلاف اهداف نظام و رسالت مسلمانی است.

امام‌ جمعه قزوین با تأکید بر اینکه خدای متعال در سوره شورا 10 ویژگی را برای عضو شورا برشمرده است، بیان کرد: از نگاه دین کسانی که اقامه نماز، ادای زکات، توجه به اقتصاد دینی و دشمن‌شناسی را در اولویت قرار می‌دهند، شرایط شورایی را دارند.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین بیان کرد: «وَأَمْرُهُمْ شُورَى بَيْنَهُمْ» بخشی از آیات مهم سوره شورا است و نباید صرفاً به این بخش توجه کرده و سایر آیات و ویژگی‌ها را کنار بگذاریم.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: