کد خبر: 3829025
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷
گروه فرهنگی ــ مسئول دفتر پاسخگویی به سؤالات دینی قزوین از اجرای طرح علمی و آموزشی «نخبه‌ها بشتابید» در سه محور علمی و آموزشی، مهارت‌های فنی و تفریحی، در مرداد ماه سال جاری خبر داد.

طرح «نخبه‌ها بشتابید» در قزوین اجرا می‌شود

به گزارش ایکنا از قزوین، به نقل از روابط عمومی حوزه علمیه قزوین، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالحمید نعمتی، مسئول دفتر پاسخگویی به سؤالات دینی قزوین، با اشاره به نقش و تأثیرگذاری نخبگان جوان در برنامه‌ریزی صحیح برای آینده و پیشرفت علمی جامعه، گفت: طرح «نخبه‌ها بشتابید» به همت واحد فرهنگی دفتر پاسخگویی به سؤالات دینی با هدف شناسایی و توانمندسازی دانش آموزان نخبه قزوین و بهره‌گیری از توانایی آن‌ها در حال اجرا است.

وی ادامه داد: طرح نخبه پروری مرکز پاسخگویی به سؤالات دینی قزوین در سه محور علمی و آموزشی، مهارت‌های فنی و تفریحی در طول دوره یک‌ماهه با حضور اساتید مجرب و مشاوران دینی و مذهبی اجرا می‌شود.

مدیر مرکز پاسخگویی به سؤالات دینی قزوین ادامه داد: در طرح نخبگانی دانش‌آموزی از پایه‌های هشتم تا یازدهم با معدل‌های بالای 18 در بازده زمانی از دهم تا بیستم مرداد ماه سال جاری دعوت می‌شود تا در دوره شرکت کنند.

حجت‌الاسلام نعمتی در پایان بیان کرد: از مزایای این طرح اعطای گواهینامه پایان دوره، استفاده از مشاوران و اساتید مجرب در طول دوره و استفاده رایگان از مقالات علمی و کتابخانه مجازی جهت سیر مطالعاتی است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: