کد خبر: 3846844
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۳
گروه اجتماعی ــ مسئول موکب حضرت رقیه (س) قزوین در کربلا گفت: سه نقطه در نجف، کربلا و شهر مسیب عراق شناسایی شده تا بتوانیم به کمک ۱۰۰ نیروی دانشجویی و کادر پزشکی به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی بپردازیم.

فعالیت ۱۰۰ نیروی دانشجویی و کادر پزشکی قزوینی در کربلا

محمود بحرانی، مسئول موکب حضرت رقیه (س) قزوین در کربلا در گفت‌وگو با ایکنا از قزوین، در خصوص فعالیت‌های موکب حضرت رقیه (س) در کربلا اظهار کرد: باتوجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص تلاش همگانی برای انجام فعالیت‌های اربعین این موکب از سال ۹۶ آغاز به کار کرد.

مسئول موکب حضرت رقیه (س) قزوین افزود: با بررسی‌های صورت گرفته تصمیم گرفته شد که در بخش خدمات بهداشتی و درمانی در فضای اربعین و کربلا ورود داشته باشیم که در همین راستا با تیم جهادی پزشکی رایزنی کرده و موکب خدمات درمانی و بهداشتی را ایجاد کردیم.

وی بیان کرد: ویزیت رایگان پزشکی همراه با دارو، همچنین خدمات پیراپزشکی، اورژانس، پرستاری، مامایی و دندانپزشکی از جمله خدماتی است که در جهت تسهیل رفاه حال زائرین در موکب حضرت رقیه ارائه می‌شود.

بحرانی با بیان اینکه شبکه ایجاد شده شامل ۱۰۰ نیروی دانشجویی و کادر پزشکی هستند، ادامه داد: سال ۹۶ و ۹۷ تنها این موکب در شهر کربلا برنامه‌ریزی شده بود اما برای امسال سه نقطه در نجف، کربلا و شهر مسیب طفلان مسلم شناسایی شده تا بتوانیم به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی بپردازیم.

انتهای پیام

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: