کد خبر: 3854101
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵
گروه سیاست و اقتصاد ــ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین در اطلاعیه‌ای خواستار حضور گسترده مردم در مراسم یوم‌الله ۱۳ آبان در استان قزوین شد.

مراسم ۱۳ آبان با حضور مردم در استان قزوین برگزار می‌شودبه گزارش ایکنا از قزوین، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین به مناسبت یوم‌الله ۱۳ آبان «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» فراخوان داد.

در اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین آمده است: سیزده آبان نماد استکبار آمریکایی و نماد روح تعدی و تجاوز استکبار به حریم ملت‌ها، ازجمله نسبت به ملت ایران است و به گفته رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) مراسم یوم‌الله ۱۳ آبان «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» است که هم‌زمان با سراسر کشور این روز با شعار «استکبارستیزی و مقاومت اسلامی؛ سرآغاز افول و فروپاشی آمریکا» در استان قزوین نیز برگزار می‌شود.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: با توجه به شرایط خاص و استثنایی و حساسیت مقطع کنونی ناشی از تشدید سیاست‌های خصمانه نظام سلطه علیه محور مقاومت و نظام مقدس اسلامی، ضرورت دارد شاهد حضور پر رنگ تمامی اقشار و سنین جمعیتی مردم شریف و فهیم وفادار به آرمان‌های احیاگر اسلام ناب محمدی (ص)، حضرت امام روح‌الله (رض) و صدها هزار شهید گلگون‌کفن و اعلام نفرت و انزجار عمومی از جنایات و منش استکبار جهانی به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکا، انگلیس مکار و صهیونیست پلید باشیم.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین با گرامیداشت مناسبت‌های سیزدهم آبان، ازآحاد مردم آگاه و همیشه در صحنه استان به‌ویژه دانش آموزان و دانشجویان انقلابی و بصیر دعوت کرده است همراه با عموم ملت شجاع و استکبارستیز ایران اسلامی با حضور انقلابی، حماسی و عاشورایی علیه استکبار جهانی و امریکای جنایتکار که «مصداق اَتَمّ استکبار» است، بار دیگر فریاد رسای «هیهات منا الذله» حسینی خود را به گوش وجدان‌های آگاه آزادی‌خواه و حقیقت‌طلب جهان برسانند و آمادگی خود برای سدّ روزنه‌های نفوذ و رخنه دشمن را به جهانیان نشان دهند.

مردم استان قزوین در این روز ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های ضد استکباری حضرت امام خمینی (ره) با فریاد «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) لبیک خواهند گفت.

در اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین آمده است این مراسم در قزوین در ساعت ۹.۳۰ دقیقه روز دوشنبه ۱۳ آبان ماه در خیابان شهدا برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: