کد خبر: 3859807
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹
گروه سیاست و اقتصاد ــ مشاور فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دنیای کفر به دنبال نابودی کشور است، گفت: خداوند در آیه «و اعدّوا لهم ما استطعتم من قوّة» این فرمان را به ما می‌دهد که همواره آماده و مراقب توطئه‌ها باشیم.

دشمنان در حال دست و پا زدن هستند/ حفظ آمادگی در برابردشمن، فرمان خداوند است

به گزارش ایکنا از قزوین، سردار مرتضی قربانی مشاور فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در حاشیه همایش 5 هزار نفره بسیجیان قزوین گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: این انقلاب ریشه در دین دارد و درس خود را از خداوند، قرآن، اهل‌بیت و ولایت می‌گیرد، با تمام فراز و نشیب‌ها مقابله کرده و جوانان شیر مرد کشورمان همواره آماده ایستادگی و مجاهدت در برابر استکبار هستند.

وی افزود: تا زمانی که خداوند، قرآن کریم، اهل‌بیت، ولایت‌فقیه این ملت را داریم نباید از هیچ کشور و قدرتی بترسیم، پیام خداوند در آیه «و اعدّوا لهم ما استطعتم من قوّة» قرآن کریم این فرمان را به ما می‌دهد که همواره آماده و مراقب توطئه‌ها باشیم.

قربانی با تأکید بر اینکه باید بدانیم امام زمان (عج) سرباز می‌خواهد لذا باید خود را آماده کنیم، تصریح کرد: امروز حرکت انقلابی امام راحل در تشکیل بسیج مستضعفان موجب شده در کشورهای مختلف از جمله یمن، عراق، سوریه، لبنان و غزه و هر جا که استکبار تلاش می‌کرد دست ما به آن نرسد، بسیج داشته باشیم و ملت‌ها با انقلاب اسلامی همراه باشند.

این مسئول ادامه داد: حضور بسیجیان، اطاعت از ولایت‌فقیه و انقلابی بودن بسیار کارگشا است و آل ترامپ و آل یهود و آل خلیفه و امثال آن به مانند زباله‌های تاریخ و کف روی دریا از بین می‌روند.

وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی متصل به دریای خروشان و زلال اسلام است و به خداوند و اهل‌بیت وصل هستیم لذا نباید از آرمان‌های خود کوتاه بیاییم.

مشاور فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کرد: باید جوانان کشور را محترم شمرده و با روی باز از آن‌ها استقبال کرده و در امور کشور آن‌ها را مشارکت دهیم.

وی تأکید کرد: اگر مسئولان کشور به‌مثابه کاری که سپاه پاسداران در میدان دادن به جوانان انجام داد، اقدام کنند و نهادهای دولتی از فن و علم و تخصص و هنر جوانان استفاده کنند بی‌شک کشور برای همیشه عزتمند و سربلند خواهد بود.

این مسئول ادامه داد: دنیای کفر به دنبال نابودی کشور است اما از زمان رضاشاه و محمدرضاشاه و جنگ تحمیلی شکست خورده و امروز نیز در حال دست و پا زدن هستند.

قربانی در پایان خاطرنشان کرد: بی‌شک با حضور انقلابی، مردمی و ولایی اقشار مختلف مردم دست دشمن را قطع خواهیم کرد و نمی‌گذاریم کوچک‌ترین تعدی به ملت صورت بگیرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: