کد خبر: 3873175
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸
با کسب ۹ عنوان برتر؛
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ صداوسیمای مرکز قزوین با کسب ۹ عنوان در مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی خوش درخشید.

شبکه قزوین در جشنواره قرآن و عترت رسانه ملی درخشیدبه گزارش ایکنا از قزوین، شانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی، مسابقات کودکان و نوجوانان خانواده‌های همکاران با عنوان «جشنواره تابستانی کودکان و نوجوانان» بخش جنبی بزرگ‌سالان با عنوان «جشنواره علمی، فرهنگی و هنری» و بخش اصلی مسابقات «قرائت، ترتیل، حفظ و بخش کتبی» برگزار شد.

حدود ۴۰۰ نفر از مرکز قزوین در این مسابقات ثبت‌نام کردند و مرکز قزوین به لحاظ تعداد ثبت‌نام‌شدگان بین مراکز ۳۳ گانه رتبه خوب و حائز اهمیتی را به خود اختصاص داد.

از ابتدای امسال کارگروه‌های تخصصی به‌منظور آشنایی و توجیه شرکت‌کنندگان برای آمادگی هرچه بیشتر در آزمون‌های پیش رو تشکیل شد.

در بخش اصلی این مسابقات نیز «مهدی گلچین دوست» رتبه برگزیده رشته ترتیل، «کمیل سلیمانی» برگزیده رشته قرائت، «حسین عابدینیان» برگزیده رشته حفظ یک جزء و در بخش جشنواره علمی، فرهنگی و هنری «عماد عاملی» برگزیده رشته نقاشی‌خط، «مجید حدادی» برگزیده رشته عکاسی و «کمیل سلیمانی» و «مهناز کاشی‌ها» در رشته فضای مجازی شایسته تقدیر شناخته شدند. در بخش کتبی جشنواره تابستانی کودکان و نوجوانان فرزندان نیز «رضا درکاله» و «مرتضی درویش پور» رتبه برتر را کسب کردند.

به گزارش ایکنا، اختتامیه و مرحله دوم بخش اصلی این مسابقات شامل بخش‌های شفاهی رشته‌های قرائت، ترتیل و حفظ نیز اسفندماه در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: