کد خبر: 3900272
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶
مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین گفت: در رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه به همت بسیج دانش‌آموزی سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین ۸۰ بسته معیشتی از سوی دانش‌آموزان بسیجی تهیه و میان نیازمندان و افراد بی‌بضاعت توزیع خواهد شد.

توزیع ۸۰ بسته معیشتی توسط دانش آموزان بسیجی اقبالیه

به گزارش ايكنا از قزوين،‌ به نقل از روابط عمومی سپاه ناحيه امام سجاد(ع)، محسن انصاری‌نژاد، مسئول بسیج دانش آموزی سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین، اظهار کرد: رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه در جهت تحقق فرامین مقام معظم رهبری به همت بسیج دانش‌آموزی سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین و با همکاری مدیران مدارس و سرگروه‌های طرح شهید بهنام محمدی برگزار شد‌‌‌.

وی تصریح کرد: در این رزمایش 80 بسته معیشتی که ارزش ریالی این بسته‌ها 2 ميليون ریال است، از سوی دانش‌آموزان بسیجی تهیه و میان نیازمندان و افراد بی‌بضاعت توزیع خواهد شد.

انصاری بیان کرد: یکی از مسائلی که در دین اسلام به آن اهمیت داده شده، خدمت به مردم و هم نوع است؛ همانطور که در آیات و روایات به این امر تأکید وافر شده است.

مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در پايان گفت: در تعالیم اسلامی و سیره انبیا بعد از انجام واجبات، برترین وسیله برای تقرب به خدا همین کمک به هم نوع بیان شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: