کد خبر: 3907674
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹
کارشناس امور تبلیغی حوزه علمیه قزوین گفت: گاهی اخبار گوناگونی در خصوص دست‌اندازی‌ها به بیت‌المال و اختلاس در کشور به گوش می‌رسد، بنابراین نمایندگان علاوه بر وظیفه خود در حوزه قانون‌گذاری باید در بخش نظارتی هم فعال‌تر شده و بدون اغماض با مدیران و سایر دستگاه‌ها که درصدد تعدی به بیت‌المال هستند، برخورد کنند.

وظیفه نمایندگان مجلس خلع ید دست‌اندازها به بیت‌المال است

به گزارش ایکنا از قزوین، به نقل از روابط عمومی حوزه علمیه قزوین، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد سلطانی، کارشناس امور تبلیغی، ضمن اشاره به مطالبات جدی رهبر انقلاب اسلامی از نمایندگان مجلس یازدهم شورای اسلامی اشاره و بیان کرد: در نظر گرفتن اشتغال و تولید داخلی، برنامه‌ریزی برای کاهش تورم، رعایت تقوا، موضع‌گیری‌های انقلابی، تعامل و همکاری جدی با قوه مجریه و قضاییه و توجه به اقشار مستضعف و آسیب‌پذیر از تأکیدات جدی رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی بود.

وی افزود: از ابتدای انقلاب تاکنون مردم ما در آزمون‌های مختلف سربلند و پیروز بودند و انتظار می‌رود نمایندگان مجلس با وضع قوانینی برای برقراری عدالت و از بین رفتن فاصله طبقاتی در جامعه و نظارت جدی آن بر اجرایی شدن قوانین تلاش فراوان داشته باشند.

کارشناس امور تبلیغ حوزه علمیه قزوین تصریح کرد: ورود به تقابل‌ها و ستیزهای باندی و جناحی مطلوب و زیبنده وکلای ملت نیست و مجلس شورای اسلامی باید با قدرت مردم محور و کم حاشیه برای ملت ایران گام‌های اساسی بردارد.

وی ادامه داد: گاهی اخبار گوناگونی در خصوص دست‌اندازی‌ها به بیت‌المال و اختلاس در کشور به گوش می‌رسد، بنابراین نمایندگان علاوه بر وظیفه خود در حوزه قانون‌گذاری باید در بخش نظارتی هم فعال‌تر شده و بدون اغماض با مدیران و سایر دستگاه‌ها که درصدد تعدی به بیت‌المال هستند، برخورد کنند.

حجت‌الاسلام سلطانی با بیان اینکه انتظارات زیادی از دوره‌های قبل به‌جای مانده که هنوز به سرانجام نرسیده و نمایندگان باید آن را پیگیری کنند، تصریح کرد: هنگامی‌که نمایندگان با یکدیگر همراه باشند می‌توانند به نحو مطلوبی وظیفه نظارت و قانون‌گذاری را انجام دهند، اما هنگامی‌که هر یک از نمایندگان به فکر منافع گروه و شخص خود باشند نمی‌توانند به مسائل اصلی کشور فکر کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: