کد خبر: 3862036
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
گروه فرهنگی ــ چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه‌های مسجد شب گذشته با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

چهاردهمین جشنواره «تئاتر بچه‌های مسجد» در پايان راه

به گزارش ايكنا از قزوين، در چهاردهمین جشنواره سراسری «تئاتر مردمی بچه‌های مسجد» ۱۱۶ نمایش از سراسر کشور مورد بازبینی و داوری قرار گرفت و در نهایت ۱۵ اثر جواز ورود به مرحله نهایی را کسب کرد.

شب گذشته، ۱۴ آذر‌ماه در مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه‌های مسجد، گروه‌های نمایشی برتر با نظر هیئت داوران متشکل از توحید معصومی، مرتضی نجفی و کاظم نظری معرفی شدند.

در این مراسم گروه‌های نمایشی «امن‌ترین جای دنیا» به کارگردانی رضا ثلاثی از لرستان، «به خاطر مروارید» به کارگردانی حبیب‌اله ناصری و باقر رمضان‌زاده از هرمزگان و «گروه خوب، بد و زشت» به کارگردانی محمد یغمایی از قزوین به‌عنوان رتبه اول تا سوم تقدیر شدند.

همچنین در این جشنواره گروه‌های نمایشی «روزی که بهشتی شدم» به کارگردانی مریم ثروتی از اردبیل و «اخلاق صاحبدلان» به کارگردانی علی صبوری از قم مورد تقدیر قرار گرفتند.

در چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه‌های مسجد گروه نمایش «کفش» به کارگردانی فاطمه احمدی از گلستان به‌عنوان گروه منتخب تماشاگران معرفی شد و نمایش «اپرت قزاقی» به کارگردانی منیره حاتمی از مازندران توانست جایزه ویژه مرحوم فرج‌الله سلحشور را دریافت کند.

به گزارش ايكنا، در مراسم اختتامیه جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه‌های مسجد از حسین پارسایی و ناصر ایزدفر، کارگردان، بازیگر و نویسنده و از پیشکسوتان هنر تئاتر تقدیر شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: