کد خبر: 3865658
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰
گروه اجتماعی ــ مسئول گروه «جوانان خیّر استان قزوین» با بیان اینکه این گروه تا به امروز ۳۴ فعالیت عمده در سطح استان و دیگر شهرهای کشورمان انجام داده است، گفت: آخرین برنامه گروه خیران جوان مربوط به جمع‌آوری کمک برای نیازمندان به مناسبت شب یلدا بود که در نهایت ۳۶ سبد غذایی آماده و توزیع شد.

هدیه «لبخند» توسط «جوانان خیّر» در آستانه بلندترین شب سالبه گزارش ایکنا از قزوین، ایمان جواهران، مسئول گروه «جوانان خیر استان قزوین»، اظهار کرد: این گروه از چهار سال پیش در حال فعالیت است و ماهیت آن از ۸۰۰ دانشجوی چهار دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)، شهید بابایی، آزاد قزوین، علوم پزشکی و تعدادی از خیران تشکیل شده است.

وی افزود: این گروه تا به امروز ۳۴ فعالیت عمده در سطح استان و دیگر شهرهای کشورمان انجام داده است که آخرین برنامه مربوط به جمع‌آوری کمک برای نیازمندان به مناسبت شب یلدا بود که در نهایت ۳۶ سبد غذایی آماده و توزیع شد.

جواهران تصریح کرد: این سبد غذایی که شامل ۱۰ قلم کالا و مواد غذایی از جمله برنج ایرانی، مرغ، ماکارانی، شکر، رب، انار و پرتقال همراه با گیفت‌های یلدایی بود، در بین خانواده‌های نیازمندی که قبلاً توسط گروه‌های ارزیابی شناسایی‌شده بودند، پخش شد.

وی با بیان اینکه تمام فعالیت این گروه خیر به‌صورت مجازی انجام می‌شود، گفت: تهیه و توزیع ۱۰۰۰ سبد غذایی، آزادی پنج زندانی، کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان، کمک به درمان تعدادی از کودکان سیستان و بلوچستان، بازدید از خانه سالمندان، تهیه و توزیع کیف و لوازم‌تحریر و کتاب کنکور برای دانش آموزان نیازمند، تهیه و ساخت و پرداخت هزینه یک پا و دست مصنوعی، توزیع لباس نو و لوازم بهداشتی به سیل‌زدگان از جمله فعالیت‌های گروه «جوانان خیر» به شمار می‌رود.

مسئول گروه «جوانان خیر استان قزوین» عنوان کرد: از حضور تمامی جوانان و دانشجوهای رشته‌های مختلف دانشگاه‌های سراسر کشور و دیگر اقشار مردم در این گروه که در راستای انجام کارهای خیر در حال فعالیت است، استقبال می‌کنیم.

منبع: ایسنا

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: