کد خبر: 3869997
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
گروه سیاست و اقتصاد ــ فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین گفت: سردار سلیمانی سیاست‌ها و فرموده‌های مقام معظم رهبری را فصل‌الخطاب و سرلوحه تمام فعالیت‌های خود قرار می‌داد چرا که عامل اصلی مشکلات امروز عدم توجه به راهبردهای معظم‌له است.

فصل‌الخطاب سردار سلیمانی فرموده‌های مقام معظم رهبری بود

به گزارش ایکنا از قزوین، جمعی از فعالان رسانه‌های استان قزوین به‌منظور عرض تبریک و تسلیت به مجموعه سپاه پاسداران و اعلام آمادگی برای انجام تکلیف پس از شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ظهر امروز 17 دی ماه به دیدار فرمانده کل سپاه استان قزوین رفتند.

سردار محمد شاهرخی، فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین، در این دیدار ضمن تسلیت شهادت این فرزند امام و امت اظهار کرد: این سردار شهید چهره‌ای ماندگار و متعلق به همه ملت بود و امروز همه عزادار شهادت ایشان هستیم.

وی افزود: سردار سلیمانی فردی خیرخواه بود که سعادت این ملت را می‌خواست، بی‌شک بعد از شهادت نیز چنین خواهند بود و امیدواریم ما را دعا کند تا در این مسیر حرکت و عاقبت‌به‌خیر شویم چرا که حرکت در این مسیر عاقبت‌به‌خیری را تضمین می‌کند.

شاهرخی با بیان اینکه به‌کرات با سردار سلیمانی دیدار داشته‌ام و از نزدیک شاهد سیره رفتاری وی بوده‌ام، گفت: از جمله ویژگی‌های این مرد بزرگ این است که تفرقه و تشتت در جامعه وی را نگران می‌کرد و تمام تلاش و دغدغه او بر وحدت و همدلی در جامعه بود لذا می‌توان از سیره این شهید درس بگیریم هر چند به لطف خداوند این وحدت و همبستگی پابرجا خواهد بود.

این مسئول یادآور شد: همه ما محزون از شهادت این مرد بزرگ هستیم اما ان‌شاالله این حزن و اندوه به‌زودی تبدیل به خوشحالی شود و از آمریکا انتقام سخت نظامی، قاطع و پشیمان‌کننده خواهیم گرفت.

وی تأکید کرد: خون شهید اردوگاه دشمن در منطقه را از بین برد و مصوبه مجلس عراق در اخراج آمریکایی‌ها از کشورشان از جمله برکات خون این شهیدان در جهان و منطقه است. آمریکایی‌ها با دست خود اقدامات و تلاش‌های این چند دهه را علیه وحدت و نفوذ جریان مقاومت و انقلاب اسلامی بر باد دادند.

فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین بیان کرد: دشمن با به شهادت رساندن سردار سلیمانی و همراهان ایشان دچار خطای محاسباتی شده چرا که فکر می‌کرد مردم نسبت به چنین موضوعاتی بی‌تفاوت هستند.

وی بیان کرد: سردار سلیمانی سیاست‌ها و فرموده‌های مقام معظم رهبری را فصل‌الخطاب و سرلوحه تمام فعالیت‌های خود قرار می‌داد چرا که عامل اصلی مشکلات امروز عدم توجه به این راهبردهای معظم‌له است.

شاهرخی با تأکید بر اینکه ما نیز باید همه نظرات و عملکرد خود را منطبق بر تأکیدات مقام معظم رهبری قرار داده و آن را فصل الخطاب کارها ‌و حرف‌های خود قرار دهیم، گفت: هرگاه از رهبر انقلاب تبعیت داشتیم و معیار و شاخص فعالیت‌های ما رهبر انقلاب بوده است شاهد جهش در مسیر خود بوده‌ایم اما هرگاه در این مسیر کند و مردد شده‌ایم عقب‌مانده‌ایم.

این مسئول با اشاره به گام پنجم ایران در کاهش تعهدات برجام عنوان کرد: شش سال پیش در موضوع انرژی هسته‌ای دشمن علیه ما حیله به کار برد این در حالی بود که همان زمان مقام معظم رهبری تأکید کردند به آمریکایی‌ها خوش‌بین نیستند. در طول این مدت آمریکا به‌کرات نشان داد متعهد به تعهدات خود نیست اما برخی در این مسیر تردید داشتند که بعد از به شهادت رساندن سردار سلیمانی آن‌ها نیز بر دشمنی آمریکایی واقف شده‌اند.

وی ادامه داد: سیره شهید حاج قاسم سلیمانی بر تبعیت محض از مقام معظم رهبری بود و در این مسیر همواره در مقابل آمریکا ایستادگی می‌کرد. او به‌واسطه اخلاصی که داشت حتی یک قدم هم برای مطرح کردن خود برنداشت اما خداوند او را جهانی کرد و عزت داد.

فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین با بیان اینکه رسانه‌ها در تبیین و ‌نشان دادن راه مستقیم و برطرف کردن غبار بسیار تاثیرگذار هستند گفت: فعالیت آگاهانه و متعهدانه رسانه‌ها می‌تواند در تبیین سیره شهید سلیمانی بسیار مهم و حائز اهمیت باشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: