کد خبر: 3879612
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳
رئیس خانه مطبوعات استان قزوین گفت: اگر قرار است اتفاق خوبی در حوزه اقتصادی و معیشتی کشورمان بیفتد باید درست انتخاب کرده و بدانیم تنها راه اصلاح امور کشور و پیشبرد آن مشارکت مردم در انتخابات و حضور پای صندوق‌های رأی است.

جمهوری اسلامی نشان داده امانت‌دار اراده مردم در انتخابات است

جابر خرم‌نیا، رئیس خانه مطبوعات استان قزوین، در گفت‌وگو با ایکنا از قزوین با اشاره به‌ضرورت حضور گسترده و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اسفندماه اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی یک نظام کاملاً مردم‌سالار است.

وی افزود: آنچه در کشور ما اتفاق می‌افتد اعم از تصمیم‌گیری‌ها و قانون‌گذاری‌ها و روش‌های اجرا و امثال آن برآمده از اراده و انتخاب مردم است و مردم مجریان خود را در قوه مجریه و قانون‌گذاران و ریل‌گذاران و ناظران خود در اقدامات اجرایی در قوه مجریه مشخص می‌کنند.

خرم‌نیا تصریح کرد: رأی و نظر مردم در مدیریت اجرایی، مدیریت تقنینی و مدیریت شهری کشور بسیار اثرگذار است و کشور را به‌پیش می‌برد لذا به‌طور طبیعی اراده مردم در جامعه جاری می‌شود. اگر قرار به تغییر و اصلاح امور کشور باشد و موتورهای پیشران کشور با سرعت بیشتر به سمت پیشرفت پیش بروند باید مردم حضور حداکثری در انتخابات داشته باشند.

وی با بیان اینکه در سند چشم‌انداز ۱۴۰۴ کشومان آمده که باید در این زمان مقام نخست اقتصادی منطقه را داشته باشیم، گفت: زمانی که این سند تدوین شد ما در جایگاه هجدهم بودیم اما در حال حاضر در جایگاه شانزدهم قرار داریم و این نشان می‌دهد در خیلی از قله‌ها به جایگاه خوب و افق ۱۴۰۴ رسیده باشیم اما هنوز در حوزه اقتصاد راه بسیار داریم.

رئیس خانه مطبوعات استان قزوین بیان کرد: اگر قرار است اتفاق خوبی در حوزه اقتصادی و معیشتی کشورمان بیفتد باید درست انتخاب کرده و بدانیم تنها راه اصلاح امور کشور و پیشبرد آن مشارکت مردم در انتخابات و حضور پای صندوق‌های رأی است.

خرم‌نیا در پایان اظهار کرد: جمهوری اسلامی در طول این ۴۰ سال نشان داده همواره امین و امانت‌دار صندوق رأی و اراده عمومی مردم بوده است و از این به بعد نیز خواهد بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: