کد خبر: 3898945
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶
دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: مسئولین باید از فرصت کرونا برای جهش تولید استفاده کنند و بدانند شعار سال با نوشتن در سربرگ نامه‌های اداری محقق نمی‌شود.

شعار سال با نوشتن در نامه‌های اداری محقق نمی‌شودبه گزارش ایکنا از قزوین، به نقل از روابط عمومی حوزه علمیه قزوین، حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامحسن شهسواری، دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین، با اشاره به شعار سال که از سوی رهبر انقلاب اسلامی تعیین شده، گفت: عملی کردن شعارهای سال به نوشتن آن در سربرگ نامه‌های اداری، نصب بنر و گرفتن همایش‌ها نیست بلکه مهم عمل کردن به آن است.

وی ادامه داد: تمام ارکان نظام جمهوری اسلامی باید این شعارها را سرفصل عمل خود قرار دهند و طوری عمل کنند که روز قیامت پاسخگوی عمل آگاهانه و مدبرانه خود باشند.

حجت‌الاسلام شهسواری به اهمیت تولید و جهش آن در بخش‌های مختلف اشاره و بیان کرد: توجه به مسئله تولید می‌تواند راهگشا و نجات بخش اقتصاد کشور در بحران‌ها و تحریم‌ها باشد و این در سایه وحدت همه بخش‌های اجرایی کشور و آحاد مردم محقق خواهد شد.

وی اظهار کرد: چهل سال است جمهوری اسلامی با تحریم‌های ظالمانه و شدید از سوی مستکبران عالم و نظام سلطه جهانی مواجه است، اما این تحریم‌ها نتوانسته بر عزم و اراده مردم غیور ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی خللی ایجاد کند.

دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین با بیان اینکه مسئولین از فرصت کرونا برای جهش تولید استفاده کنند، تصریح کرد: شیوع کرونا در جهان بازارهای مصرفی جدیدی را در دنیا ایجاد کرده، و حال حاضر مراکز تولیدی داخلی به صورت چند شیفته درحال تولید کالاهای خوراکی، بهداشتی و دارویی و مواد اولیه مورد نیاز بازار داخلی هستند. پس از کنترل کرونا این چند شیفته شدن و جهش تولید در این کالاها و مواد اولیه مورد نیاز آن، می‌تواند ادامه یابد و علاوه‌بر خود کفایی، صادرات این محصولات را افزایش دهند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: