کد خبر: 3899235
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲
مدیر حوزه علمیه قزوین از توزیع ۸۰۰ بسته معیشتی و بیش از ۳۰۰۰ پرس غذای گرم در سحرگاه بیست و سوم ماه رمضان به همت حوزه استان، در شهر اقبالیه خبر داد.

توزیع ۸۰۰ بسته غذایی و ۳۰۰۰ پرس غذای گرم در شهر اقبالیه قزوین

به گزارش ایکنا از قزوین، به نقل از روابط عمومی حوزه علمیه قزوین، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمدتقی سبحانی‌نیا، مدیر حوزه علمیه قزوین ضمن بازدید از روند طبخ و توزیع غذای گرم در اقبالیه، از اقشار مختلف مردم به ویژه طلاب و خیرین تقدیر کرد.

مدیر حوزه علمیه قزوین از توزیع ۸۰۰ بسته معیشتی در عصر امروز، 27 اردیبهشت ماه و بیش از ۳۰۰۰ پرس غذای گرم در سحرگاه بیست و سوم ماه مبارک رمضان به همت حوزه علمیه استان، ستاد نماز جمعه و شورای کشاورزان شهر اقبالیه خبر داد.

وی با اشاره به بیانات هوشمندانه و حکیمانه مقام معظم رهبری درباره مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه، افزود: ایشان به دنیا نشان داد که ولایت‌فقیه در حل مشکلات راهگشا است و خوشبختانه این بار هم مردم ایران به خوبی به ندای رهبر خود لبیک گفتند و در این مسیر ارزشمند گام نهادند.

مدیر حوزه علمیه قزوین بیان کرد: ایران اسلامی علی‌رغم همه توطئه‌ها و تحریم‌ها توانست که در مبارزه و پیشگیری از بیماری کرونا بهتر از کشورهایی که داعیه‌دار پیشرفت هستند، عمل کند.

حجت‌الاسلام سبحانی‌نیا تصریح کرد: برگزاری گسترده رزمایش کمک مؤمنانه در سراسر ایران، اقدامی به جا و ویژه است که موجب شده در کنار تهدیدهای بیماری کرونا فضای روحانی و عاطفی در جامعه ایجاد شود.

گفتنی است، بیش از ۵۰۰۰ پرس غذای گرم در سحرگاه بیست و یکم ماه مبارک رمضان توسط حوزه علمیه قزوین، ستاد نماز جمعه و شورای کشاورزان شهر اقبالیه در بین مردم توزیع شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: