کد خبر: 3899290
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸
معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: مجموعه مدیریتی استان با همت و عزم جدی برای تملک پلاک‌های باقیمانده و اجرای طرح ساماندهی امامزاده حسین(ع) اقدام کنند.

ساماندهی امامزاده حسین (ع) قزوین نیازمند عزم جدی مسئولین استبه گزارش ایکنا از قزوین، به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، اولین جلسه ساماندهی آستان امامزاده حسین(ع) به ریاست معاون عمرانی استاندار و با حضور شهردار قزوین، مدیران کل دفتر فنی و میراث فرهنگی و دیگر مسئولین با تأکید بر اولویت انجام تملکات اطراف بقعه و مقاوم‌سازی بنای بقعه برگزار شد.

علی فرخ‌زاد، معاون عمرانی استاندار قزوین، در جلسه مذکور تملک پلاک‌های باقیمانده را بسیار ضروری دانست و گفت: به تعویق افتادن انجام تملکات و اجرای پروژه مشکلاتی برای ساکنین به وجود آورده و سبب نارضایتی مردم شده است لذا از مسئولان دستگاه‌های اجرایی انتظار داریم با یک‌همت و عزم جدی برای تداوم اجرای طرح اقدام کنند تا کارهای معطل مانده جبران شود.

وی گفت: تا کنون از ۲۳۰ واحد مسکونی واقع در طرح ۱۵۶ واحد تملک شده و از ۷۴ پلاک باقی‌مانده نیز ۶۰ پلاک دارای سند می‌باشد که می‌بایست در اولویت تملک قرار گیرد.

معاون عمرانی استاندار قزوین یادآور شد: مجموعه تملک‌های انجام شده باید ساماندهی شود و با ارائه یک جدول زمان‌بندی خود را مکلف به اجرا بدانیم همچنین بازسازی بقعه نیز از هفته آینده آغاز شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: