کد خبر: 3906794
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۳
مسئول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان قزوین اعلام کرد: نماز جمعه بعد از چهار ماه از ششم تیر در 20 پایگاه نماز جمعه استان برگزار خواهد شد و از نمازگزاران تقاضا می‌شود که پروتکل بهداشتی را رعایت کنند.

نماز جمعه از فردا در 20 شهر استان قزوین برگزار می‌شود

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن دهقان‌نژاد، مسئول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان قزوین، در گفت‌وگو با ایکنا از قزوین، اظهار کرد: در پی شیوع کرونا، قزوین در وضعیت زرد قرار دارد به همین جهت نماز جمعه ششم تیر در 20 پایگاه نماز جمعه استان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: بر اساس پروتکل بهداشتی تأکید می‌شود نمازگزاران با ماسک در نماز جمعه حاضر شوند و با خود حتماً مهر، سجاده و چادر شخصی به همراه داشته باشند و حتی‌الامکان در منزل وضو بگیرند.

مسئول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان قزوین عنوان کرد: به ائمه جمعه تأکید شده است خطبه‌ها طولانی نشود و برای جلوگیری از تجمع برنامه فرعی برگزار نکنند.

حجت الاسلام دهقان‌نژاد بابیان اینکه سرویس‌های بهداشتی مساجد نیز در حد ضرورت باز خواهد بود، تصریح کرد: پایگاه‌های نماز جمعه گندزدایی خواهد شد تا نماز جمعه با رعایت موارد بهداشتی و تحت نظارت کارشناسان علوم پزشکی نماز جمعه برگزار شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: