کد خبر: 3970996
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۳
دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر استان قزوین گفت: نفرات برتر مسابقه مجازی مهدویت در آیینه نهج البلاغه مشخص شدند و جوایز خود را در آستانه عید سعید فطر دریافت خواهند کرد.

اعلام اسامی منتخبین مسابقه «مهدویت در آیینه نهج‌البلاغه» قزوین

محسن حق‌شناس، دبیر اجرایی بنیاد بین‌المللی غدیر استان قزوین، در گفتگو با ایکنا از قزوین، بیان کرد: در ماه رمضان امسال بیش از ۳۰۰ نفر از ۳۰ استان کشور در مسابقه مجازی مهدویت در آیینه نهج البلاغه شرکت کردند.

وی گفت: پس از بررسی پاسخ‌های ارسالی از سوی کارشناسان، نفرات برتر مسابقه تعیین و به دبیرخانه ارسال شدند و این افراد جوایز خود را در آستانه عید سعید فطر دریافت خواهند کرد که اسامی نفرات برتر در بخش بزرگسالان به شرح زیر است:

۱:خانم گلبس مسیبی (کرج)
۲:خانم فاطمه ناجیاخانلو (کرج،حصارک)
۳:خانم مونادباغیان (تهران)
۴:آقای مهدی میرزا موسی پیروزی (سمنان)
۵:آقای سلیمان ابراهیمی (تهران،قرچک)
۶:فاطمه گودرزوند چگینی (قزوین)

برگزیدگان خردسال:

۱:خانم هانیه عبدالهی (قزوین)
۲:خانم نازنین سیاهکالی (قزوین)
۳:آقای علیرضاشجاعی (اصفهان)
۴:آقای سید مهدی اکبری (فارس)

حق شناس خاطرنشان کرد: علاوه بر نفرات برتر به ۱۹ نفر از شرکت‌کنندگان هم با توجه به طیف سنی و نحوه پاسخ به سوالات هدایای بنیاد غدیر تعلق می‌گیرد.

دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر بیان کرد: برپایی ۶ کارگاه نهج‌البلاغه پژوهی در موضوعات تواصی در نهج‌البلاغه، مهدویت در نهج‌البلاغه، بررسی و شرح آخرین خطبه‌های حضرت امیر، همچنین تشویق جلسات قرآن در نهج‌البلاغه در سطح شهر از فعالیت‌های بنیاد در ماه رمضان در استان قزوین بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: