کد خبر: 3987758
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۴
رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی استان قزوین از کسب رتبه برتر استان قزوین در زمینه برنامه‌های مختلف سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور ازجمله، لیگ علمی پایا، روابط عمومی، فضای مجازی و بصیرت افزایی در انتخابات خبر داد.

درخشش سازمان بسیج دانش‌آموزی قزوین در کشور

سرهنگ محمد سرباز به کسب رتبه برتر استان قزوین در زمینه برنامه‌های مختلف سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور ازجمله، لیگ علمی پایا، روابط عمومی، فضای مجازی و بصیرت افزایی در انتخابات اشاره و اظهار کرد: در راستای عملکردها و فعالیت‌های سازمان بسیج دانش‌آموزی طی چهار ماه گذشته باید گفت که استان قزوین بار دیگر در حوزه‌های مختلف سرآمد شد و مقام‌های مختلفی را در سطح کشور به خود اختصاص داد.

وی اضافه کرد: با نزدیک شدن انتخابات سازمان بسیج دانش‌آموزی و حوزه‌های مقاومت استان قزوین به‌صورت تخصصی در فضای مجازی و حقیقی در راستای بصیرت افزایی دانش‌آموزان ورود پیدا کرده و با فعالیت شبانه‌روزی خود اتفاقات خوبی را رقم زدند که رأس این اتفاقات خوب، مشارکت حداکثری دانش‌آموزان رأی اولی، فرهنگیان و خانواده‌ها در پای صندوق‌های رأی و مشارکت در پویش‌های انتخاباتی بود که این امر استان قزوین را به‌عنوان استان نمونه در بخش بصیرت افزایی در انتخابات در سطح کشور معرفی کرد.

بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان بسیج دانش‌آموزی استان قزوین، وی افزود: با توجه به اینکه سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور متولی و برگزارکننده بزرگ‌ترین مسابقات علمی در سطح جهان اسلام است و هرساله دانش‌آموزان بسیاری از سراسر کشور ایران و کشورهای اسلامی در این مسابقات شرکت می‌کنند استان قزوین نیز همانند سال گذشته به‌عنوان استان برگزیده در سطح کشور معرفی شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: حدود ۲۱۸ تیم پنج نفره از استان قزوین در این مسابقات شرکت کردند و ۷۸ تیم به مرحله نیمه‌نهایی راه پیدا کردند که از میان آن‌ها ۸ تیم در رشته‌های کارآفرینی، پژوهش، علوم انسانی و ریاضی به مرحله نهایی چهاردهمین دوره مسابقات لیگ علمی پایا از حوزه‌های شهید فهمیده یک، زینب کبری (س) و ام‌ابیها (س) راه پیدا کردند.

سرباز بیان کرد: ضمن تشکیل گردان سایبری بسیج دانش‌آموزی توسط استان قزوین برای اولین بار در سطح کشور و تعامل خوب خبری و رسانه‌ای این سازمان با رسانه‌های مکتوب، خبرگزاری‌ها و صداوسیمای استان قزوین و همچنین برگزاری ویژه‌برنامه‌های بسیج دانش‌آموزی در سیمای استان قزوین، سازمان بسیج دانش‌آموزی استان قزوین در بخش رسانه، روابط عمومی و فضای مجازی به‌عنوان استان برتر در این حوزه نیز معرفی شد.

وی ضمن اشاره به اهمیت تشکیل گردان سایبری بسیج دانش‌آموزی در استان بیان کرد: به جهت تسریع، کیفیت افزایی و اثربخشی به فعالیت دانش‌آموزان و همچنین جلوگیری از آسیب‌ها، گردان سایبری بسیج دانش‌آموزی تشکیل شد تا دانش‌آموزان در راستای فعالیت‌های هدفمند خود در این عرصه بتوانند از آسیب‌ها در امان مانده و از این فضا به بهترین نحو ممکن در راستای مقابله با توطئه‌های دشمن در فضای مجازی و جنگ نرم استفاده کنند.

این مسئول در پایان تصریح کرد: دانش‌آموزان بسیجی و غیربسیجی که به فعالیت در حوزه‌های مختلف فضای مجازی ازجمله شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوا و پایش علاقه‌مند هستند با ورود به لینک yun.ir/hzx۹ag و انجام فرآیند گزینش می‌توانند به اعضای گردان سایبری بسیج دانش‌آموزی استان بپیوندند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: