کد خبر: 3997841
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۷
اعضای شورای شهر قزوین بعد از برگزاری جلسات مختلف و بررسی برنامه‌های ۷۰ گزینه بومی و غیربومی، سردار مهدی صباغی را با ۶ رأی به عنوان شهردار قزوین انتخاب کردند.

شهردار قزوین انتخاب شد

به گزارش ایکنا از قزوین، اواخر تیرماه اعضای شورای شهر قزوین جلسات مختلفی داشتند که در آن شاخص‌های انتخاب شهردار و سرپرست شهرداری بررسی و گزینه‌های زیادی مطرح شد و درنهایت سید مهدی کاظمی به‌عنوان سرپرست شهرداری قزوین انتخاب شد.

بعد از انتخاب سرپرست شهرداری، ۷۰ گزینه به‌عنوان کاندیدای شهرداری قزوین شناسایی شدند که پس از بررسی و پالایش این لیست به یک لیست ۱۶ نفره تبدیل شد.

محمدرضا رضاپور، رضا شرفی، علی‌رضا عصمت‌پرست، مسعود مختاری، عباسعلی مدیح، حسین معصوم، علیرضا حاجی محمدعلی و سید محمدناظم رضوی از جمله گزینه‌های غیربومی بودند که برای ارائه برنامه به صحن شورا آمدند؛ در این میان تنها حسین معصوم که به‌نوعی خود را قزوینی می‌داند و کارنامه کاری در قزوین دارد توانست از میان گزینه‌های غیربومی به لیست نهایی شورا راه پیدا کند.

حسین غیاثوند، غلامحسن اسلامی صدر، نادر محمدزاده، علی حسن ظاهری، سید مهدی کاظمی، محمد پیری، سید کاظم مجابی و سردار مهدی صباغی به‌عنوان گزینه‌های بومی برای ارائه برنامه در صحن شورا حضور پیدا کردند، با توجه به تأکید انتخاب شهردار بومی سه گزینه بومی شامل سید مهدی کاظمی، غلامحسن اسلامی صدر و سردار مهدی صباغی به لیست نهایی راه یافتند.

سرانجام امروز ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ در جلسه علنی شورای شهر سردار مهدی صباغی با ۶ رأی از آرای اعضای شورای شهر به عنوان شهردار قزوین انتخاب شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: