کد خبر: 4103300
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۴

نمایشگاه طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی در قزوین افتتاح شد

نمایشگاه طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی استان قزوین، امروز، هشتم آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی قزوین افتتاح شد.

پیله فروش معاون استاندار قزوین

به گزارش ایکنا از قزوین، میثم پیله‌فروش، معاون اقتصادی استاندار قزوین، در مراسم افتتاح نمایشگاه طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی استان قزوین که امروز هشتم آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی قزوین برگزار شد، گفت: بسیج یاور واقعی مجموعه دولت برای سازندگی است که با فعالیت‌های بدون توقع، بی‌منت و بدون نمایش خود بار بزرگی را از دوش استان برداشته و برمی‌دارد.

وی بابیان اینکه، تجمل‌گرایی مانع رشد اقتصاد مقاومتی شده است، بیان کرد: متأسفانه بسیاری از مشکلاتی که امروز شاهد آن هستیم، به تجمل‌گرایی افراد در تضاد با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی برمی‌گردد.

پیله‌فروش تصریح کرد: رمز اقتصاد مقاومتی تولید است. اگر مصرف بیشتر از تولید باشد، قطعاً با شکست مواجه خواهیم شد.

وی در ادامه گفت: تقاضا برای عرضه کالای قاچاق، یکی از معضلات اقتصادی جامعه است که اگر واقع‌بینانه بخواهیم به آن نگاه کنیم، ریشه‌اش به تجمل‌گرایی در مصرف برمی‌گردد.

عباس کاظمی، فرماندار قزوین نیز در این برنامه اظهار کرد: برای حوادثی که این‌روزها در کشور رقم می‌خورد می‌توان تحلیل‌های مختلفی را ارائه کرد؛ اما تحلیل دقیق و مبتنی بر واقعیت را رهبر فرزانه انقلاب عنوان کردند. این اتفاقات ناشی از انفعال دشمن است نه ناشی از دست برتر او، آن‌ها در میدان‌های مختلف از ادبیات، منطق و گفتمان انقلاب ضربه خوردند و چاره‌ای جز جبران آن ندارند؛ پس بدانید که دست برتر از آن جریان عمومی انقلاب و گفتمان‌ مقاومت است.

فرماندار قزوین گفت: امروز حیرت و گرفتاری پیچیده دشمنان را شاهدیم، ما از شکست آن‌ها سند داریم و خودشان هم به این شکست اقرار کرده‌اند، بی‌شک اگر دشمن، چاره‌ای جز این داشت هرگز از کومله و دمکرات برای پیگیری اهداف خود حمایت نمی‌کرد، بنابراین دشمن دچار استیصال شده است.

وی اظهار کرد: آن زمان عده‌ای تحت فرمان امام(ره) ایستادند و خرمشهر را پس گرفتند و امروز هم باید طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی به این موضوع توجه کنند که منظور از سقوط خرمشهر، این است که باید قوی‌تر از گذشته بود، به اصلاح نقاط ضعف پرداخت و نقاط قوت را تقویت کرد و با شناخت از ضعف دشمن به او ضربه زد.

کاظمی خاطرنشان کرد: باور داشته باشید که اگر دین خدا را نصرت دهید یاری خدا نزدیک است. این روزها نگرانیم که برخی تحلیلگران ایستادگی و مجاهدت ملت ایران در طول ۴۴ سال دشمنی دشمنان را فراموش کرده باشند، اگر آن مجاهدت‌های خاموش و ایمان‌های راسخ فراموش شود دشمن به مقصود خود خواهد رسید.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha