یادواره شهدای اردیبهشت‌ماه قزوین برگزار می‌شود
کد خبر: 4214175
تاریخ انتشار : ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۰

یادواره شهدای اردیبهشت‌ماه قزوین برگزار می‌شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قزوین گفت: همزمان با یادبود شهدای عملیات ظفرمند «الی بیت‌المقدس»، یادواره شهدای اردیبهشت‌ماه قزوین و حومه برگزار می‌شود.

یادواره شهدا

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین، سمیه اسمعیلی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اشاره به برگزاری یادواره شهدا در این استان گفت: به‌مناسبت سالگرد شهادت استاد شهید مطهری و یادبود شهدای عملیات ظفرمند «الی بیت‌المقدس»، یادواره شهدای اردیبهشت‌ماه قزوین و حومه برگزار می‌شود.

وی افزود: این یادواره با هدف زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در حسینیه امامزاده حسین(ع) برگزار خواهد شد. همچنین همزمان با این یادواره یاد و خاطره والدین شهدا که طی اردیبهشت‌ماه سال‌های گذشته دار فانی را وداع گفتند، گرامی داشته می‌شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین بیان کرد: این یادواره، پنجشنبه، 20 اردیبهشت‌ماه جاری، از ساعت ۱۶ تا ۱۷:۳۰ با حضور مسئولان استانی و مردم شهیدپرور قزوین و خانواده شاهد و ایثارگر برگزار خواهد شد. مدعوین شرکت‌کننده پس از برگزاری یادواره شهدا در گلزار شهدای قزوین حضور می‌یابند و ضمن قرائت فاتحه، با آرمان‌های آنان تجدید میثاق می‌کنند.

انتهای پیام
captcha