رتبه نخست قزوین در طرح قرآنی «زندگی با آیه‌ها»
کد خبر: 4214570
تاریخ انتشار : ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۹

رتبه نخست قزوین در طرح قرآنی «زندگی با آیه‌ها»

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین از کسب رتبه نخست قزوین در پویش «زندگی با آیه‌ها» در سطح کشور خبر داد.

پورآرین مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان قزوین، حجت‌الاسلام والمسلمین یوسف پورآرین، مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین درخصوص اجرای طرح قرآنی «زندگی با آیه‌ها» در این استان گفت: پویش زندگی با آیه‌ها با هدف تبیین ۳۰ آیه قرآن برای اقشار مختلف مردم در ماه رمضان برگزار و با استقبال خوبی از سوی مردم قزوین مواجه شد.

وی بیان کرد: این طرح یک طرح سراسری و برای همه اقشار در کشور در ماه مبارک رمضان اجرایی و در استان قزوین نیز در مرحله نخست با استقبال خوب و کم‌نظیری مواجه شد و در ارزیابی کلی سازمان تبلیغات اسلامی، استان قزوین توانست عنوان نخست کشور را در این پویش از آن خود کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین اظهار کرد: در این طرح بزرگ که در سطح ملی برگزار شد، توسط مبلغان، فعالان رسانه‌ای، مبلغات، فعالان قرآنی، نوجوانان و جوانان، و همه افرادی که حس می‌شد می‌توانند در این طرح مشارکت داشته باشند محتوای در اختیار قرار داده شده به مردم عرضه شد و به لطف خدا استقبال خوبی از آن صورت گرفت.

پورآرین یادآور شد: مرحله دوم این پویش نیز به‌زودی آغاز خواهد شد و امیدواریم در این مرحله نیز شاهد استقبال خوب مردم قزوین باشیم.

انتهای پیام
captcha