هیچگاه از مطالبه حق مردم کوتاه نیامده‌ام
کد خبر: 4215193
تاریخ انتشار : ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۳۱
فاطمه محمدبیگی:

هیچگاه از مطالبه حق مردم کوتاه نیامده‌ام

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک با اشاره به اینکه در مطالبه‌گری هیچ وقت از حق مردم کوتاه نیامده‌ام، گفت: من تلاش کرده‌ام در هر موقعیتی خط‌کش وجدان خود را به کار گیرم و حق مردم را مطالبه کنم و همواره تلاش کرده‌ام که حق مردم محقق شود.

فازمه محمدبیگی نماینده قزوین در مجلس

به گزارش ایکنا از قزوین، فاطمه محمدبیگی، نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک، به مناسبت پایان مجلس یازدهم در نشست خبری با اصحاب رسانه که امروز ۲۲ اردیبهشت برگزار شد، گفت: من تلاش کرده‌ام در هر موقعیتی خط‌کش وجدان خود را به کار گیرم و حق مردم را مطالبه کنم و همواره تلاش کرده‌ام که حق مردم محقق شود.

وی با اشاره به اینکه در مطالبه‌گری هیچ وقت از حق مردم کوتاه نیامده‌ام، اظهار کرد: با شعار محرومیت‌زدایی وارد مجلس شدم و تا کنون ۴۸ قانون مهم و ۱۹ قانون اقتصادی تصویب شده است که یکی از این قانون‌ها، قانون تجارت است اما به دلیل این که در روزهای واپسین مجلس یازدهم انجام شد در سکوت خبری باقی ماند.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک ادامه داد: مجلس یازدهم یکی از اقتصادی‌ترین مجلس‌ها بود چراکه در این دوره کشور با کرونا نیز درگیر بود و در این دوران حتی بیشتر از جنگ تحمیلی کشته دادیم، ذهن من پر از خاطرات نامردی کشورهای تحریم‌کننده واکسن است در روزهایی که عزیزان ما پرپر می‌شدند.

وی بیان کرد: یکی از اتفاقات خوب مجلس ایجاد کمیته جمعیت بود؛ در حوزه زنان و خانواده فعالیت‌های بسیاری را در زمینه توانمندسازی زنان در خانواده از جمله پیگیری مسکن زنان سرپرست خانوار، امتیاز بندی و دهک بندی زنان، حمایت از مادران دارای ۳ فرزند روستایی و عشایر و بیمه این بانوان برای اولین بار در تاریخ، صندوق تضامین برای حمایت از معاونت امور بانوان، مرخصی ۹ ماهه زایمان، خوابگاه متأهلی و تحویل۲۷۰ هزار خودرو به مادران و اهدای زمین رایگان از جمله این موارد است.

محمدبیگی گفت: با سفرهایی که به کشورهای محور مقاومت داشتم تلاشم این بوده کشورهای همسایه را با ظرفیت ایران آشنا کنم و خوشبختانه توانستیم به قهر یک دهه‌ای همسایگان پایان بدهیم؛ همچنین توانستیم در دولت سیزدهم چهار تا پنج مورد از طلب‌های بین‌المللی که از ابتدای انقلاب مانده بود را بازپس بگیریم.

این مسئول ادامه داد: درحوزه سلامت ۸۰ پروژه سلامت را در طول این چهار سال ایجاد کردیم که ارزش آن ۶ هزار میلیارد تومان است و تاکنون ۳ هزار میلیارد تومان آن افتتاح شده است؛ در طول چهار سال گذشته برای ۲ برابر شدن تخت‌های بیمارستانی نیز اقدام کردیم.

محمدبیگی تصریح کرد: در طول این مدت تخت‌های آی‌سی‌یو ۲ برابر شد و چندین دستگاه فوق تخصصی را برای اولین بار وارد استان کردیم و برای اولین بار توانستیم با تلاش مسئولین و حمایت‌های استاندار قزوین بسیاری از پروژه‌ها را به مرحله عملیاتی شدن برسانیم. 

انتهای پیام
captcha