اجرای نمایش‌های خیابانی با موضوع غدیر در قزوین
کد خبر: 4215317
تاریخ انتشار : ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۹

اجرای نمایش‌های خیابانی با موضوع غدیر در قزوین

مدیر مجموعه تئاتر شهر قزوین از اجرای نمایش‌های خیابانی با موضوع غدیر در قزوین خبر داد.

نمایش‌ خیابانی

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر قزوین، سعید پورایمانی، مدیر تئاتر شهر قزوین، با اشاره به اجرای نمایش‌های خیابانی با موضوع غدیر، گفت: به مناسبت فرارسیدن ایام عید غدیر که یکی از مناسبت‌های مهم مذهبی کشور محسوب شده و در بین شیعیان و مردم ایران از اهمیت بالایی برخوردار است مجموعه تئاتر شهر قزوین برنامه‌های متعددی را برای برپایی مراسم شاد و فرهنگی در نظر دارد.

وی در ادامه بیان کرد: یکی از مهمترین برنامه‌ها اجرای نمایش‌ خیابانی است که از همین طریق از تمامی هنرمندان دعوت می‌شود تا در این برنامه حضور پیدا کنند. این برنامه‌ها در یک بازه زمانی مشخص اجرا خواهد شد و تلاش می‌شود تا بهترین برنامه‌ها با حمایت‌های مجموعه شهرداری قزوین در معرض بازدید عموم قرار بگیرد.

مدیر مجموعه تئاتر شهر قزوین خاطرنشان کرد: هنرمندان می‌توانند جهت ارائه طرح و ایده‌های خود در تاریخ یکم خرداد ماه به مجموعه تئاتر شهر قزوین مراجعه کنند؛ همچنین براساس زمان بندی مشخص شده، دوم خرداد جلسه حضور با صاحب ایده، پنجم خرداد اعلام نتایج، ۱۹ خرداد بازبینی آثار، ۲۱ خرداد اعلام نتایج نهایی و از ۲۸ خرداد اجرای نهایی صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام
captcha