تمهیدات ترافیکی ۱۴ و ۱۵ خرداد در محورهای مواصلاتی قزوین
کد خبر: 4219720
تاریخ انتشار : ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۶

تمهیدات ترافیکی ۱۴ و ۱۵ خرداد در محورهای مواصلاتی قزوین

رئیس پلیس راه استان قزوین با گرامیداشت فرا رسیدن رحلت جانسوز معمار کبیر انقلاب و قیام خونین ۱۵ خرداد، از آماده‌باش کامل کارکنان پلیس راه و اجرای تمهیدات ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

تمهیدات ترافیکی

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان قزوین، سرهنگ فرهاد ذاکری‌منش، رئیس پلیس راه استان قزوین، ضمن گرامیداشت فرا رسیدن رحلت جانسوز معمار کبیر انقلاب و قیام خونین ۱۵ خرداد، اظهار کرد: همه ساله در این ایام شاهد تردد چشمگیر هموطنان از اقصی نقاط کشور به سمت مرقد امام(ره) هستیم که استان قزوین نیز به‌دلیل موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن در مسیر تردد زائران، پذیرای تعداد قابل توجهی از هموطنان است.

وی افزود: به همین منظور و در راستای خدمات‌رسانی هرچه بهتر به هموطنان، کارکنان پلیس راه کشور در حالت آماده‌باش کامل قرار داشته و در قالب تیم‌های گشتی نامحسوس و یا پوشش ترافیکی خودروها در محورها حضور خواهند داشت.

رئیس پلیس راه استان قزوین با اشاره به اینکه اکنون وضعیت ترافیک در آزادراه‌های استان نیمه‌سنگین و روان است، خاطرنشان کرد: تردد خودروهای باری سنگین به‌جز خودروهای حامل سوخت و مواد فاسدشدنی از ساعت ۷ تا ۲۴ روزهای ۱۳ تا ۱۵ و همچنین روز ۱۸ خرداد در محور قدیم قزوین- رشت ممنوع است.

انتهای پیام
captcha