کد خبر: 3919866
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸
مدیر دفتر موقوفه خزانه شهرستان الوند گفت: در ماه محرم تصمیم گرفتیم بخشی از بدهی یا به‌ اصطلاح حساب دفتری نیازمندان در فروشگاه‌های مناطق کم‌برخوردار شهرستان الوند را تسویه کنیم و برای این امر محدودیتی در مبلغ نداریم.

حساب دفتری مناطق محروم شهرستان الوند پاک می‌شود

علی حاج‌محمدی، مدیر دفتر موقوفه خزانه شهرستان الوند، در گفت‌وگو با ايكنا از قزوين، اظهار کرد: با توجه به شیوع کرونا و عدم امکان طبخ غذا، هزینه هر ساله طبخ غذا را به بسته‌های غذایی خشک اختصاص دادیم که در همین راستا 250 بسته برای این ماه تهیه کردیم که هر یک بالغ‌بر 400 هزار تومان ارزش دارد و بین خانواده‌های نیازمند ساکن در الوند و نصرت‌آباد توزیع خواهد شد.

وی ادامه داد: در ماه محرم تصمیم گرفتیم بخشی از بدهی یا به‌ اصطلاح حساب دفتری نیازمندان در فروشگاه‌های مناطق کم‌برخوردار را تسویه کنیم، در این اقدام به‌صورت نامحسوس به فروشگاه‌ها مراجعه کرده و حساب را پاک می‌کنیم، برای این امر محدودیتی در مبلغ نداریم و به 10 فروشگاه در مناطق جنوبی شهر الوند مراجعه خواهیم کرد.

مدیردفتر موقوفه خزانه تصریح کرد: به‌مناسبت شروع سال تحصیلی از 15 شهریور نیز 1000 بسته لوازم‌التحریر هر یک به ارزش 150 هزار تومان تهیه کردیم که با هماهنگی آموزش‌وپرورش در شهر صنعتی البرز، الوند و نصرت‌آباد توزیع خواهیم کرد که در این بسته‌ها مایحتاج یک ساله دانش‌آموزان تدارک دیده شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: