کد خبر: 4046872
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۰

مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین از برگزاری مسابقه کتابخوانی «کوثر قرآن» به مناسبت ماه مبارک رمضان وی‍‍ژه اصحاب رسانه، فرزندان و خانواده‌های آن‌ها خبر داد.

محمد کشاورز مسئول بسیج رسانه قزوین

محمد کشاورز، مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین، در گفت‌وگو با ایکنا از قزوین، بیان کرد: به مناسبت ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن یک دوره مسابقه کتابخوانی مفاهیم قرآن کریم وی‍‍ژه اصحاب رسانه، فرزندان و خانواده‌های آن‌ها از سوره‌های کوثر و قدر برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این مسابقه شامل ۱۰ سؤال است که از متن تفسیر طرح شده است. منبع مسابقه که همان تفسیر سوره‌های کوثر و قدر است به‌صورت پی‌دی‌اف (PDF) در سایت سازمان بسیج رسانه به آدرس http://basijmedia.ir و در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

این مسئول اظهار کرد: علاقه‌مندان می‌توانند تا تاریخ ۲۸ فروردین ماه ۱۴۰۱، با ارسال پاسخ نامه به آدرس پستی: قزوین، شهرک کوثر، خیابان اندیشه، نبش خیابان ابوذر جنوبی، پلاک ۹ یا شماره مجازی (واتساپ) ۰۹۱۰۰۹۱۳۹۵۰ و یا ارسال مشخصات خود و شماره گزینه‌های صحیح به صورت یک عدد ۱۰ رقمی از چپ به راست به سامانه پیامکی ۶۶۰۰۰۲۸۸۳۹ در این مسابقه معنوی و فرهنگی شرکت کنند.

کشاورز در پایان تأکید کرد: شرکت‌کنندگان در این مسابقه می‌بایست مشخصات خود از جمله نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، تاریخ تولد، شماره تماس، آدرس و نام رسانه را ثبت کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: