کد خبر: 4057374
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۶

استاندار قزوین با بیان اینکه ترویج عفاف و حجاب به صورت مردمی و به دور از مداخلات حاکمیتی تأثیرگذاری بیشتری خواهد داشت، گفت: این موضوع باید در استان قزوین با توجه به ظرفیت مطلوب مجموعه‌های مردمی اجرایی شود.

ترویج عفاف و حجاب

محمدمهدی اعلایی، استاندار قزوین، در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان قزوین که شب گذشته، ۲۵ اردیبهشت برگزار شد، اظهار کرد: سال‌ها پیش رهبر معظم انقلاب منویاتی را در زمینه سبک زندگی مطرح کردند که در این حوزه‌ها به ویژه عفاف و حجاب باید اقدامات اصولی و مبنایی انجام شود.

وی اضافه کرد: در برخی از مراکز اقدامات خوبی در زمینه عرضه لباس‌های اسلامی انجام شده و باید همان الگوها در استان قزوین هم مدنظر قرار گیرد.

نماینده عالی دولت در استان اظهار کرد: باید موضوع عفاف و حجاب توسط دستگاه‌های ذی‌ربط خود در سطح ملی بازبینی شود و عجله کردن در این موضوعات به صلاح نیست و باید با برنامه‌ریزی بیشتری این موضوعات دنبال شود، البته منکر سرعت در این مسیر نیستیم ولی باید با دقت انجام شود.

اعلایی در پایان تأکید کرد: هر چقدر ترویج عفاف و حجاب به صورت مردمی و به دور از مداخلات حاکمیتی دنبال شود، تأثیرگذاری بیشتری خواهد داشت و این موضوع باید در استان قزوین با توجه به ظرفیت مطلوب مجموعه‌های مردمی اجرایی شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: