کد خبر: 3842013
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱
گروه معارف ــ مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه صاحب‍الامر(عج) قزوین با اشاره به اینکه گذشتن از دنیا راه رسیدن به حیات طیبه است، یادآور شد: امروز مشکل اکثریت مردم این است که دین به لق‌لقه زبان تبدیل شده این درحالی‌ است که زندگی ما باید حسینی باشد.

دین به لق لقه زبان تبدیل شده است

به گزارش ایکنا از قزوین، به نقل از روابط عمومی سپاه ناحیه مقاومت بسیج امام سجاد(ع) حجت‌الاسلام علی معبودی، مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه صاحب‍الامر(عج) قزوین، صبح امروز، 23 شهریور در جمع کارکنان سپاه ناحیه امام سجاد(ع) اظهار کرد: امام حسین(ع) با قیام خود خواستند حیات طیبه را برای ما تبیین کنند، هرکس عمل صالح انجام دهد حیات طیبه خواهد داشت، هدف از زندگی حیات طیبه است یعنی اینکه زندگی از هر گونه آلودگی به دور باشد.

وی افزود: امام حسین و یارانش به مرحله حیات طیبه رسیده بودند و در مقابل لشگریانی که حیات حیوانی داشتند مقابله کردند، امام حسین(ع) با قیام خود می‌خواستند بگویند که انسان باید به مرحله پاک برسد.

معبودی به راه‌های رسیدن به حیات طیبه اشاره کرد و گفت: یکی از راه‌های رسیدن به حیات طیبه بندگی خداوند متعال است یعنی اینکه هر چیزی غیر از خدا هست را کنار بگذارد و به پرستش خداوند بپردازد که این در زندگی امام حسین(ع) کاملاً مشهود بود.

این مسئول بیان کرد: یاران امام حسین(ع) در شب عاشورا با علم به اینکه می‌دانستند فردا کشته می‌شوند عبادت و راز و نیاز می‌کردند اینها همه حیات طیبه داشتند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین با بیان اینکه دوری از حرام یکی دیگر از راه‌های رسیدن به حیات طیبه است، بیان کرد: امام حسین(ع) در روز عاشورا خطاب به لشگریان مقابل گفتند مشکل شما این است که شکم‌هایتان پر شده از مال حرام و حرف حق را نمی‌توانید قبول کنید.

معبودی با اشاره به اینکه گذشتن از دنیا سومین راه رسیدن به حیات طیبه است، یادآور شد: امروز مشکل اکثریت مردم این است که دین به لق لقه زبان تبدیل شده این درحالی‌است که زندگی ما باید حسینی باشد.

وی بیان کرد: امروز مصداق حیات طیبه، سیدحسن نصرالله رهبر حزب‌الله می باشد که در انزار عالم خطاب به مقام معظم رهبری می‌گوید ما شما را از فرزندان پیامبر(ص) عالم می‌دانیم و ایران خیمه‌گاه ما است و تا آخر از شما پیروی می‌کنیم.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: