کد خبر: 3870402
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴
گروه سیاست و اقتصاد ــ یک دانشجوی سوری گفت: بعد از حمله موشکی ایران جریان مقاومت در منطقه قوی‌تر می‌شود و همه کشورهای منطقه با حمایت از مقاومت آمریکا و اسرائیل را خفت‌بار از منطقه بیرون خواهد کرد.

بعد از حمله موشکی ایران، جریان مقاومت در منطقه قوی‌تر می‌شود

حسین القاسم، یک دانشجو از کشور سوریه، در گفت‌و‌گو با ایکنا از قزوین، اظهار کرد: من پیش از این دو بار سردار سلیمانی را از نزدیک در سوریه دیده‌ام، او به کشور و ملت سوریه کمک کرد و ‌دوست صمیمی مردم کشورم بود که برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) و حضرت رقیه (س) به سوریه آمده بود.

وی افزود: اکثر مردم سوریه حاج قاسم را می‌شناسند و بعد از شنیدن خبر شهادت او خیلی ناراحت شدند، ما قاسم سلیمانی را بسیار دوست داشتیم.

این دانشجوی سوری دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) با اشاره حملات موشکی ایران به پایگاه‌های آمریکایی در واکنش به این جنایت بیان کرد: واقعا از شنیدن این خبر و واکنش ایران خوشحال شدیم و پیگیر اخبار مرتبط با آن بودیم.

وی ادامه داد: بعد از حمله موشکی ایران جریان مقاومت در منطقه قوی‌تر می‌شود و همه کشورهای منطقه با حمایت از مقاومت آمریکا و اسرائیل را خفت‌بار از منطقه بیرون خواهد کرد.

حسین القاسم‌ افزود: در حال حاضر وضعیت امنیت سوریه خوب است و همه مردم سوریه می‌دانند که سردار سلیمانی به کشور ما خیلی کمک کرد.

این شهروند سوری در پایان بیان کرد: اگر الان پیش سردار سلیمانی بودم حتما از ایشان تشکر می‌کردم و می‌خواستم که اگر قبول می‌کنند کنارشان باشم و با دشمنان اسلام بجنگم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: