کد خبر: 3870633
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ نفر اول مسابقات بین‌المللی قرائت دانش‌آموزی در سال ۹۵ گفت: جای آموزش‌وپرورش در نمایشگاه قرآن قزوین بسیار خالی بود در حالی که می‌توانست با حضور در این نمایشگاه زمینه‌ای برای حضور بیشتر دانش‌آموزان فراهم کند.

جای خالی آموزش‌وپرورش در نمایشگاه قرآن قزوین

معصومه حمیدی، حافظ کل قرآن کریم و نفر اول مسابقات بین‌المللی قرائت دانش‌آموزی در سال 95، در گفت‌وگو با ایکنا از قزوین، با اشاره به اینکه مکان برگزاری نمایشگاه بسیار مناسب بود و فضای معنوی مسجد بر آن قالب بود؛ اظهار کرد: برپایی نمایشگاه قرآن در این اوضاع اقتصادی بی‌شک خود یک اقدام بسیار مثبت است و باید از مسئولان امر تقدیر کرد.

وی ادامه داد: پیشنهاد می‌کنم قبل از برگزاری با قاریان و حافظان استان نیز مشورت و پرسمان شود تا با هم‌افزایی و ارائه ایده‌ها شاهد نمایشگاه بهتری باشیم.

حمیدی بیان کرد: در نمایشگاه قرآن قزوین جای محصولات فرهنگی و نرم‌افزارها به‌ویژه برای قاریان بسیار خالی بود و می‌شد بیشتر مانور داد.

وی افزود: در نمایشگاه قرآن تهران محصولات بسیار خوبی در حوزه صوت و لحن به نمایش گذاشته شده بود که مسئولان و متولیان برگزاری نمایشگاه قزوین می‌توانستند با مشورت با قاریان برجسته قزوین نسبت به افزودن این محصولات به نمایشگاه قرآن قزوین اقدام کنند.

این حافظ کل قرآن کریم با بیان اینکه هنگام بازدید از نمایشگاه تلاش کردم از دید یک آدم عادی نظاره‌گر غرفه‌ها باشم، بیان کرد: بی‌شک جای بازی‌های قرآنی، پخش پویانمایی در غرفه‌های متفاوت، غرفه‌هایی که بتواند روش حفظ قرآن و یا رازهای داشتن صوت و لحن خوب را آموزش دهد خالی بود و بسیاری از این موارد هم چندان هزینه‌بر نبود.

نفر اول مسابقات بین‌المللی قرائت دانش‌آموزی در پایان بیان کرد: جای آموزش‌وپرورش در نمایشگاه بسیار خالی بود در حالی که می توانست با حضور در این نمایشگاه بستری را برای حضور بیشتر دانش آموزان فراهم کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: