کد خبر: 3872948
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳
گروه اجتماعی ــ مسئول بسیج سازندگی سپاه صاحب‌الامر(عج) از جمع‌آوری و ارسال اولین محموله کمک‌رسانی به مناطق سیل‌زده سیستان‌و‌بلوچستان توسط سپاه استان قزوین خبر داد.

ارسال اولین محموله کمکی سپاه قزوین به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستانبه گزارش ایکنا از قزوین، به نقل از روابط عمومی بسیج سازندگی سپاه صاحب‌الامر(عج)، مهدی صادق‌پور، مسئول بسیج سازندگی سپاه صاحب‌الامر(عج) از جمع‌آوری و ارسال اولین محموله کمک‌رسانی به مردمی با همکاری بسیج سازندگی قزوین به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان خبر داد.

وی اظهار کرد: با توجه به مشکلات پیش آمده به واسطه سیل در استان سیستان و بلوچستان بار دیگر مردم همیشه در صحنه و یاری گرمان در کنار هم‌وطنانشان قرار دارد و تلاش‌های برای کمک‌رسانی به سیل‌زدگان ادامه دارد.

صادق‌پور با بیان این موضوع که در حال حاضر و با توجه به برودت سرما نیازهای اولیه خوراکی و پوشاک باید تأمین بشود گفت: اقلام ارسالی در اولین محموله‌ها شامل پتو، بخاری برقی، بخاری نفتی، فرش، موکت و پلاستیک نایلونی می‌باشد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین در خاتمه یادآور شد: حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج در سراسر استان قزوین آماده دریافت کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان هستند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: