کد خبر: 3969113
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۹
همزمان با ماه مبارک رمضان چهارمین شماره پادکست کتابخوان اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین ویژه معرفی و بررسی کتاب «در جستجوی لیله‌القدر» تألیف آیت‌الله عابدینی استاد حوزه و دانشگاه و نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین منتشر شد.

پادکست «در جستجوی لیله القدر» در قزوین منتشر شد

به گزارش ایکنا از قزوین، به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین، چهارمین شماره پادکست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین با نام «کتابخوان» ویژه معرفی و بررسی کتاب «در جستجوی لیله‌القدر» تألیف آیت‌الله عابدینی استاد حوزه و دانشگاه و نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین منتشر شد.

سلسله پادکست‌های کتابخانه‌های عمومی استان قزوین با مرور و معرفی کتاب‌ها با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی منتشر شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

در بخشی از این شماره، حجت‌الاسلام احسان کریمیان‌ها، از کارشناسان ارشد فرهنگی مذهبی قزوین که دارای تحصیلات حوزوی و دانشگاهی است به نقد و بررسی کتاب «در جستجوی لیله‌القدر» پرداخته است.

چهارمین شماره از سلسله پادکست‌های کتابخوان اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین به روایتگری ندا امیرلو، سردبیری و امور فنی محسن جلیلوند و همکاری اکبر عبدالهی، تهیه شده است و فایل این پادکست در آپارات اداره کل کتابخانه‌های عمومی و سایت اداره کل در دسترس است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: