کد خبر: 3999068
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۷

پیشکسوتان دفاع مقدس پس از پایان جنگ نیز پای کار انقلاب ماندند

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس گفت: رزمندگان هم در دوران دفاع مقدس و هم پس از آن، مدافع ارزش‌های دینی و آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی هستند که جای تقدیر دارد.

پیشکسوتان دفاع مقدس پس از پایان جنگ نیز پای کار انقلاب ماندند

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین، در مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس که امروز، ۳۰ شهریورماه با حضور رئیس‌جمهور به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، اظهار کرد: در سال ۵۸ پیش از آغاز دفاع مقدس، وحدت حوزه و دانشگاه شکل گرفت و تعداد بسیاری از دانشگاهیان به قم آمدند و زیباترین شکل وحدت بین حوزه و دانشگاه شکل گرفت.

وی تصریح کرد: سال ۵۹ که سال شروع جنگ تحمیلی بود، طلبه‌ها در دانشگاه تهران حضور یافتند و با شکل‌گیری این وحدت، طلبه‌ها و دانشجویان وارد جبهه‌های دفاع مقدس شدند و برگ زرینی در این عرصه به ثبت رساندند.

امام‌جمعه قزوین با تقدیر از پیشکسوتان، خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان یادآور شد: این عزیزان هم در دوران دفاع مقدس و هم پس از آن، مدافع ارزش‌های دینی و آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی هستند که جای تقدیر دارد.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با اشاره به پیشرفت‌های نظامی کشور گفت: در دوران دفاع مقدس برای تهیه تجهیزات نظامی با مشکل مواجه بودیم اما امروز تجهیزات نظامی کشور در بالاترین سطح قرار دارد و پشتوانه عظیم برای مقاومت اسلامی است و با همین پشتوانه دشمنان به استیصال کشیده شده‌اند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha