کد خبر: 4059587
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۴

۴۰۰ شهروند قزوینی از خدمات رایگان دندانپزشکی برخوردار شدند

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان قزوین گفت: ۴۰۰ شهروند قزوینی در قالب پویش لبخند احسان و به اهتمام گروه‌های جهادی و مردمی از خدمات رایگان دندانپزشکی برخوردار شدند.

دندانپزشکی

به گزارش ایکنا از قزوین، به نقل از روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان قزوین، مهدی میرغفاری، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان قزوین، اظهار کرد: پویش لبخند احسان از مرحله اول در حال ارایه خدمات دندانپزشکی به ساکنان مناطق محروم در استان قزوین است و این بار قصد دارد در مرحله دوم به صورت گسترده در روستاها به ارایه این خدمات بپردازد.

وی اضافه کرد: در مرحله نخست این پویش مناطق کم برخوردار قزوین شامل هادی آباد، اقبالیه، چوبیندر، کوی بهار، دیال آباد تاکستان و غیره تحت خدمات گروه‌های جهادی قرار گرفتند و در مرحله دوم روستاهای محروم استان شامل شهرستان آوج، طارم سفلی و الموت قزوین نیز به این پویش اضافه می‌شوند.

میرغفاری تصریح کرد: مرحله دوم این پویش در آینده نزدیک آغاز به کار کرده و با پشتیبانی چندبرابری نسبت به مرحله اول و با کمک بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) اجرایی می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: این پویش قصد دارد با خدمات دندانپزشکی در مناطق محروم استان قزوین بار دیگری شکوفه‌های پر مهر لبخند را بر لبان این شهروندان جاری سازد که امیدواریم با برنامه‌های پیش بینی شده بتوانیم در اجرای هرچه بهتر این برنامه‌ها پیشگام باشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :