کد خبر: 4060323
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۵

طی ۲۴ ساعت گذشته، شنبه، هفتم خردادماه بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، سه بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین شناسایی شد و ۱۹ نفر نیز در این مدت بستری شدند؛ با احتساب این تعداد بستری‌ها، کل بیماران بستری در سطح بیمارستان‌های استان قزوین به ۵۶ نفر رسید.

مدافعان سلامت

به گزارش ایکنا از قزوین، طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی قزوین، در ۲۴ ساعت گذشته، شنبه هفتم خرداد ۱۴۰۱ بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، سه بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین شناسایی شد و ۱۹ نفر نیز در این مدت بستری شدند.

با احتساب این تعداد بستری‌ها، کل بیماران بستری در سطح بیمارستان‌های استان قزوین به ۵۶ نفر رسید، ۱۹ نفر از بیماران نیز در این مدت از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

همچنین در ۲۴ ساعت گذشته تعداد بیماران بدحال و متصل به دستگاه‌های کمک تنفسی سه نفر بوده و یک فوتی با علائم قطعی کرونا گزارش شده است؛ از ابتدای شیوع کرونا تاکنون تعداد کل فوتی‌های استان قزوین ۲۸۸۷ نفر بوده است.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی قزوین ۹۶.۲۳ درصد افراد بالای ۱۲ سال دز اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند؛ ۸۹.۱۹ درصد از افراد بالای ۱۲ سال دز اول و دوم را تزریق کرده‌اند و ۴۲.۵۷ درصد جمعیت بالای ۱۲ هم دز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

بر اساس این خبر ۱۹.۰۱ درصد جمعیت بین ۵ تا ۱۲ سال دز اول واکسن کرونا و ۸.۷۴ درصد افراد بین ۵ تا ۱۲ سال نیز دز اول و دوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: