کد خبر: 4067632
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۲

برگزاری مسابقه کتابخوانی «فتح خون» ویژه خبرنگاران قزوینی

مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین از برگزاری مسابقه کتابخوانی «فتح خون» به مناسبت روز قلم تا روز خبرنگار وی‍‍ژه اصحاب رسانه خبر داد.

محمد کشاورز رئیس بسیج رسانه قزوینمحمد کشاورز، مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین، در گفت‌وگو با ایکنا از قزوین، بیان کرد: به مناسبت ایام روز قلم تا روز خبرنگار یک دوره مسابقه کتابخوانی وی‍‍ژه اصحاب رسانه، فرزندان و خانواده‌های آن‌ها از کتاب فتح خون اثر شهید سید مرتضی آوینی، سید شهیدان اهل قلم برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این مسابقه شامل ۱۰ سؤال است که از متن کتاب طرح شده است. منبع مسابقه کتاب فتح خون است که به‌صورت پی‌دی‌اف در سایت سازمان بسیج رسانه به آدرس http://basijmedia.ir و در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

این مسئول اظهار کرد: علاقه‌مندان می‌توانند تا تاریخ ۲۰ مرداد ماه ۱۴۰۱ با ارسال پاسخ نامه به آدرس پستی: قزوین، شهرک کوثر، خیابان اندیشه، نبش خیابان ابوذر جنوبی، پلاک ۹ یا شماره مجازی (واتساپ) ۰۹۱۰۰۹۱۳۹۵۰ و یا ارسال مشخصات خود و شماره گزینه‌های صحیح به صورت یک عدد ۱۰ رقمی از چپ به راست به سامانه پیامکی ۶۶۰۰۰۲۸۸۳۹ در این مسابقه معنوی و فرهنگی شرکت کنند.

کشاورز در پایان تأکید کرد: شرکت‌کنندگان در این مسابقه می‌بایست مشخصات خود از جمله نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، تاریخ تولد، شماره تماس، آدرس و نام رسانه را ثبت کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha