برگزاری نمایشگاه فروش پاییزه از ۱۳ شهریور در قزوین
کد خبر: 4166982
تاریخ انتشار : ۱۳ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۶

برگزاری نمایشگاه فروش پاییزه از ۱۳ شهریور در قزوین

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین از برگزاری نمایشگاه فروش پاییزه در قزوین در آستانه بازگشایی مدارس از ۱۳ تا ۱۸ شهریور ماه خبر داد.

نمایشگاه

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین، احمد خورگامی، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین، با اشاره به برگزاری نمایشگاه فروش پاییزه در قزوین، اظهار کرد: این نمایشگاه با همکاری اتاق اصناف مرکز استان قزوین در آستانه بازگشایی مدارس از ۱۳ تا ۱۸ شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان برگزار می‌شود.

این مسئول اظهار کرد: البته با توجه به اینکه سومین روز از برگزاری نمایشگاه مصادف با اربعین حسینی است، نمایشگاه پاییزه در سومین روز از برگزاری تعطیل بوده و روز شنبه هجدم شهریور ماه آخرین روز برگزاری نمایشگاه خواهد بود.

وی بیان کرد: در این رویداد اقتصادی مشارکت‌کنندگان کالاهایی نظیر پوشاک، کیف و کفش، لوازم تحریر، لوازم کمک آموزشی، محصولات فرهنگی، نشریات و کتاب، مواد غذایی و سلولزی را به مخاطب عرضه خواهند کرد.

خورگامی خاطرنشان کرد: قیمت‌گذاری کالاهای نمایشگاه، توسط کارشناسان اتاق اصناف مرکز استان قزوین انجام می‌گیرد و بازرسان مربوطه در روزهای برگزاری نمایشگاه بر نحوه فروش مشارکت‌کنندگان نظارت خواهند داشت.

وی در پایان گفت: نمایشگاه فروش پاییزه در مدت برگزاری از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین برگزار می‌شود و پذیرای بازدید عموم خواهد بود.

انتهای پیام
captcha